WARSZTAT

sobota 11.45 – 13.15  Tantra – Przebudzenie do życia

Anna Sokołek

„Jestem akredytowaną facylitatorką tantry w międzynarodowej szkole Santoshi “Tantra Woman”. Prowadzę w ramach tej szkoły akredytowane treningi tantry dla kobiet z cyklu: “Czerwona, Biała i Zielona Tara”. Oferuję również warsztaty tantry dla grup mieszanych z cyklu “Przebudzenie do życia” oraz sesje indywidualne dla kobiet i par. Kobietom oferuję głównie sesje uzdrawiania Joni i uwalniania miednicy oraz wszystko to, co służy rozwojowi ich potencjału. Pracuję w Polsce i za granicą.

Jestem również certyfikowanym praktykiem pracy z ciałem po szkole Johna Hawkena, kurs był prowadzony również przez Freyę. Jestem profesjonalną wokalistką i trenerką śpiewu oraz głosu. Przez wiele lat prowadziłam holistyczne warsztaty rozwojowe z uwalniania głosu. Kiedy kilka lat temu spotkałam tantrę poczułam, że czekałam na to całe życia, poczułam się jak ryba w wodzie… w końcu znalazłam ścieżkę, która obejmuje każdy aspekt mnie i uznaje to za całość.

W tantrze urzeka mnie holistyczne podejście i wielowymiarowość oraz to, że jest to ścieżka, która daje narzędzia do eksplorowanie Siebie i nie narzuca żadnych odpowiedzi. Dziś z pasją dzielę się tą przestrzenią z innymi.

INFO o mnie na FB: “Tantra dla kobiet