Freya Wolna

Międzynarodowa nauczycielka Tantry i masażu tantrycznego,  Life&Tantra coach, trenerka z ponad 16 letnim doświadczeniem, certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO, praktyk pracy z ciałem i oddechem.

W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji intymnych, seksualności, komunikacji intymnej, prowadzi certyfikowane treningi MASAŻU TANTRYCZNEGO, warsztaty tantryczne MASTER LOVER, Warsztaty Tantry dla kobiet, medytacje OSHO, udziela sesji masażu oraz coaching relacji intymnych. Prowadzi ceremonie ECSTATIC CACAO, podczas których dzieli się pysznym kakao wg starożytnej majańskiej receptury, miksuje ekstatyczną muzykę i prowadzi szamańsko-tantryczne medytacje. Współpracuje jako ko-trenerka z Johnem Hawkenem (Wielka Brytania), Santoshi Amor (Hiszpania), Shacharem Caspi (Izrael).

Freya łączy pasję, energię, głęboką szamańska mądrość, wnikliwość i uważność z intuicją, co czyni z niej przewodniczkę, uzdrowicielkę i tantryczną dakinię z zamiłowaniem do życia i transformacji innych. Wieloletnie doświadczenie szkoleniowe, dało jej gruntowne podstawy do trzymania energii grupy nawet bardzo wielu uczestników, profesjonalnego podejścia i etycznego nauczania. Podobnie jak Tantra, Freya tka swoją wyjątkową mieszankę doświadczeń życiowych i szkoleniowych, pasji do aktorstwa i teatru, pracy z ciałem i oddechem, głębokiej szamańskiej mądrości z tantryczną energią seksualną. Jej intuicja, umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby uczestników, wrażliwość na ich trudności i traumy stwarza przestrzeń do odkrywania i głębokiego wchodzenia w głąb siebie.

Podczas swoich warsztatów słucha uważnie nie tylko słów, ale także wczuwa się w energię poszczególnych osób jak i całej grupy. Używając elementów Psychologii Procesu towarzyszy uczestnikom w trudnościach, progach, i olśnieniach, podtrzymując w smutku i radości prowadzi do odkrywania przez nich ich własnej prawdy. Zawsze dostosowuje program warsztatów do indywidualnych i zbiorowych potrzeb uczestników. Jej silna obecność, intuicyjne podejście oraz charyzmatyczny głos sprawiają, że jej treningi są naprawdę wyjątkowym doświadczeniem.

Strona www

Facebook

Freya@TantraWay.pl