WARSZTAT

sobota 14.15- 15.45  Droga do siebie poprzez Ciało – Life Impressions Bodywork  (Więcej…)

Agata Olszewska-Sarapata

Life Impressions Bodyworkm, psycholog, ICF Master Certified Coach

Istotą tego, co robi jest towarzyszenie innym w procesie odkrywania siebie, uwalniania się od tego, co już nie służy, budzenia wewnętrznej mądrości (mądrości ciała, intuicji), budowania zaufania do siebie i projektowania życia w zgodzie ze sobą. Jest terapeutą manualnym i nauczycielem metody Life Impressions Bodywork, psychologiem, ICF Master Certified Coachem. Pracuje indywidualnie i grupowo, prowadzi sesje coachingu, terapii manualnej, warsztaty rozwoju osobistego, grupowe zajęcia świadomego ruchu, coaching dla zespołów. Realizuje szkolenia i warsztaty dla coachów oraz warsztaty metodą Life Impressions Bodywork.

Aktualnie rozwija autorską metodę Body Connection Coaching™ – coaching na poziomie ciała, umysłu i duszy, w ramach której łączy coaching transformacyjny z pracą z ciałem. Jest zafascynowana możliwościami, jakie daje łączenie tych metod w procesach indywidualnych i grupowych. Jej misją jest Dotyk Świadomości. Dotyk słuchających dłoni, który budzi ciało. Dotyk poruszających, pogłębiających rozumienie siebie pytań. Dotyk ciszy, która tworzy przestrzeń do głębokiej zmiany.
Od 2009 roku współpracuje z Life Impressions Bodywork Institute (Santa Fe, USA) wspierając rozwój metody Life Impressions Bodywork w Polsce.

www.agataolszewska.pl