Agnieszka Abraham

“Tańczę od 7 roku życia. Prezentowałam się na scenie i uczyłam na licznych, międzynarodowych festiwalach Salsy w Anglii, Irlandii, Francji, Belgii, Niemczech, Holandii, Austrii, Czechach,Słowenii, Hong-Kongu i Shanghaiu. Udzielałam się również jako choreograf na planie reklam telewizyjnych, seriali oraz w znanym powszechnie programie You Can Dance. Taniec jest moją integralną częścią. Uwielbiam w nim to, że daje nieograniczoną dowolność manifestowania tego, na co w danym momencie ma się ochotę. Dzięki temu tańcząc, można dowolnie kreować swoją rzeczywistość. Kiedy się chce, wyrazić emocje, rozbawić kogoś, zinterpretować muzykę, nawiązać więź na parkiecie, bądź najzwyczajniej w świecie wycisnąć siódme poty :).

Na sali treningowej ważne jest dla mnie to, żeby dotrzeć do każdego kursanta, gdyż każdego można nauczyć tańczyć – niektórych, trzeba jednak do tego przekonać. Obecnie prowadzę własną szkołę tańca ABRA STUDIO, która skupia mnóstwo fantastycznych Instruktorów z różnych dziedzin – łączy ich wspólny mianownik: są świetnymi profesjonalistami w swoich dziedzinach i kochają dzielić się pasją z innymi.

Wraz z kursantami tworzymy ABRA FAMILIĘ – serdecznie zapraszam Cię do mojego świata: www.abra-studio.pl .

Uczestnikom kursu chciałabym przekazać czym jest taniec – to forma komunikacji ze sobą i z otoczeniem. Należy jedynie poznać instrumenty, którymi można operować w komunikacji. Poprzez akcent zmysłowości na moich warsztatach będę starała zachęcić się pootwierania tego, co w naszej kulturze jest tematem tabu – do otwartej komunikacji w kontakcie ze swoją seksualnością.