WARSZTAT

niedziela 17.45 – 19.15   Sesja relaksacyjna w dzwiękach mis i gongów

Aleksandra Kamala

Psycholożka, seksuolożka, coach, praktyk masażu dźwiękiem

Swoją drogę zaczęłam osadzając się w wiedzy i umyśle intensywnie studiując i się szkoląc. Fascynują mnie ludzie, nasza natura i sens /bezsens, cykliczność.

Moim powołaniem jest pomagać, towarzyszyć ludziom. Robię to na co dzień m.in. w szpitalnym oddziale psychiatrycznym, w poradni zdrowia psychicznego. Obok medycyny konwencjonalnej poznałam/poznaję metody alternatywne prowadzące ku większemu czuciu siebie, wyrażaniu, byciu w swojej prawdzie i autentyczności. Doświadczyłam uzdrawiającej mocy Medycyny Kręgu. Stosuję i dzielę się z innymi metodą psychoterapii poprzez ciało wg Alexandra Lowena. Nie wyobrażam sobie życia bez tańca i śpiewu. W tańcu najintensywniej czuję i wiem. Medytuję w tańcu. Bliska jest mi metoda 5Rytmów Gabrielle Roth. Praktykuję Vipassanę, Jogę wg Iyengara i Jogę Nidrę. Dużo się śmieję.

Jestem certyfikowanym praktykiem masażu dźwiękiem. Prowadzę sesje grupowe relaksacyjne w dźwiękach mis terapeutycznych, mis kryształowych i gongów. Pracuję w sesjach indywidualnych korzystając z uzdrawiających wibracji dźwięku.