WARSZTAT

sobota 14.15 – 15.45  Miłość i wolność w relacji 

(Więcej…)

Anna Mrówczyńska-Dąbska

Totalna Biologia, Tantra, Bioenergetyka, Szamanizm

Absolwentka Biologii na UG, od lat zafascynowana Biologią Totalną, Tantrą , Seksualnością i szeroko rozumianym samorozwojem. Skończyła Międzynarodowy Instytut Biologii Totalnej prowadzony przez samego twórcę metody: Gilberta Ranaud.  Certyfikowany Coach CoachWise z akredytacją ICF na poziomie ACC. Absolwentka ISTA i ISTA Practitional Training gdzie zgłębiała tajniki Sexual Healing.

Nienasycona kontynuuje pogłębianie swojej wiedzy i doświadczenia w tych dziedzinach.  Od wielu lat pozostaje na ścieżce samorozwoju. Jest zafascynowana ludźmi i holistycznym podejściem do człowieka, relacji i seksualności. Specjalizuje się w rozwiązywaniu konfliktów związanych z relacjami, związkami oraz seksualnością w każdym jej wymiarze. W swojej pracy wykorzystuje narzędzia między innymi: totalnej biologii, tantry, bioenergetyki, czy szamanizmu.

Prywatnie w związku z ukochanym mężem Maciejem od prawie 18 lat, mama 8 letniego syna Dawida. Mieszka i pracuje, również on-line, w Trójmieście. Kocha podróże, morze, taniec i wolność.

www.twojaharmonia.pl