Anna Sandra

twórczyni projektu “Making OH” – warsztaty dla par i singli

Anna zaczęła zgłębiać ścieżkę samorozwoju, terapii, tantry i medytacji około 10 lat temu. Jest  założycielką Making OH! Przestrzeni rozwoju dla par i singli. Certyfikowaną facilitatorką Art Of Love School Shachara Caspi, edukatorką, pasjonatką samorozwoju, pracy terapeutycznej i pracy z ciałem, edukacji seksualnej i tantry. Współorganizatorka Festiwalu Świadomości i Pracy z Ciałem Serpiente oraz organizatorka międzynarodowych warsztatów tantrycznych. Wraz z Milabo i Kasią Gwiazdowską stworzyła Taniec Żywiołów – Krąg Kobiet. Od wielu lat zgłębia ścieżkę samopoznania, szkoli się u międzynarodowych nauczycieli, pogłębia wiedzę i zdobywa doświadczanie na studiach i kursach.
Tworzy bezpieczną przestrzeń, w której pary i grupy mają możliwość rozwoju w sferach seksualności i edukacji seksualnej, komunikacji i granic, pracy z ciałem i oddechem, rozumienia i wyrażania emocji, pracy z wzorcami i schematami. Prowadzi kręgi i warsztaty dla kobiet, warsztaty dla par i singli, wieczory Tantric Dance Medicine, weekendy Art Of Love.

„Moją pasją jest odkrywanie przed innym świata miłości, bliskości, wdzięczności, zaufania, odwagi i wspieranie w stawaniu się pełną mocy, niezwykłą i wolną istotą, którą naprawdę jesteś!

Wierzę w połączenie ciała, umysłu i ducha. Wierzę, że jeśli kochamy, karmimy nasze wewnętrzne drzewo życia. Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych i jeśli tylko mamy odwagę, stajemy się ogrodnikiem i ogrodem jednocześnie, doświadczając cudu jakim jest cykl życia i śmierci.”

“Nawet zły pociąg może dowieźć cię na dobrą stację”.