Warsztaty taneczne CatMove

Co wyróżnia warsztat:

CatMove to autorska metoda pracy z ciałem wykorzystująca taniec i ruch spontaniczny. Opiera się na obserwacji kotów i czerpie z ich sposobów na radzenie sobie w życiu. Celem praktyki jest ogólny dobrostan ciała, psychiki i umysłu. Dzięki CatMove uczymy się sztuki odpoczynku, zabawy, uważności, niezależności, czujnej obserwacji, elastyczności, gibkości, zręczności, spontaniczności, gracji, angażowania się i odpuszczania, podejmowania decyzji, wyznaczania granic w relacjach, czerpania przyjemności, ekonomii ruchu, kreatywności i efektywnego działania. CatMove pozwala odkryć swoją osobistą moc i wewnętrzny spokój w odpowiedzi na szybkie tempo współczesnego życia. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć swobodnej ekspresji w tańcu oraz pogłębić swój kontakt z ciałem. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie taneczne.

Opis:

CatMove to warsztaty, które zapewnią Ci sporą dawkę ruchu, relaksu, przeciągania, zabawy i spontanicznego tańca. Przy okazji dowiesz się, jak żyć zdrowo i dbać o siebie na co dzień – tak, jak robią to koty.

STRUKTURA ZAJĘĆ przypomina dzień z życia kota:

  1. ODPOCZYNEK
  2. PRZECIĄGANIE
  3. ODŻYWIANIE
  4. ZABAWA
  5. POLOWANIE
  6. RELACJE
  7. RÓWNOWAGA

Kochasz taniec i dobrą muzykę, ale wolisz chodzić własnymi drogami i nauka kroków jest nie dla Ciebie? Czujesz przeciążenie codziennymi obowiązkami i masz ochotę zwolnić? W pracy dużo siedzisz i potrzebujesz ruchu? W Twoim życiu brakuje szczypty szaleństwa, radości i przyjemności? Chcesz świadomie i głęboko oddychać? Potrzebujesz ustalić  priorytety i działać bardziej efektywnie? Pragniesz chronić swoje granice i zaznaczać indywidualność? A może marzysz o życiu w harmonii z potrzebami swojego ciała, w zdrowym kontakcie z otaczającym Cię światem? Przyjdź na warsztaty CatMove i zobacz, ilu z tych rzeczy możesz nauczyć się od kotów!

Potrzebne będą: wygodny strój, woda. Ćwiczymy boso, w skarpetkach lub w miękkich butach typu baletki.