WARSZTAT

niedziela 14.15- 15.45   Zbroja Ciała.  (Więcej…) 

Dariusz Zakrzykraj

Od 23 lat pracuję z grupami i indywidualnie. Posiadam wykształcenie pedagogiczno-psychologiczne (Uniwersytet Warszawski, Szkoła Wyższa Psychilogii Społecznej). Jestem psychoterapeutą, trenerem i coachem. Ukończyłem pełne 4-letnie podyplomowe studium Analizy Bioenergetycznej prowadzone we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundację Dr Aleksandra Lowena w USA wg programu akredytowanego przez IIBA w Szwajcarii. Szkoliłem się w również w metodach Gestalt.

Praca z ciałem jest dla mnie techniką, którą uwzględnia werbalne, poznawcze i relacyjne aspekty terapii. Jest więcej niż tylko rozmową bo do niej zapraszamy CIAŁO. W ćwiczeniach klient może zaobserwować w jaki sposób doświadcza relacji ze mną i relacji z innymi. W tych ćwiczeniach może obserwować siebie bardziej w wymiarze „3D”. Praca z ciałem pomaga mi otworzyć drzwi do głębszego zrozumienia siebie i innych. A dzięki komunikacji wesprzeć ich w drodze rozwoju.

Towarzysząc więc swoim klientom w realizacji ich celów terapeutycznych czerpię wiedzę i techniki z bogatej palety analizy bioenergetycznej i Gestaltu.

Serdecznie zapraszam!

www.analizabioenergetyczna.org