Ewelina Skibińska-Jonczys

Instruktorka choreoterapii i arteterapii. Nauczycielka technik relaksacji, jogi, pranajamy i medytacji, psychodietetyczka.

“Moja supermoc to niekończąca się ciekawość świata i doświadczania ;). Na co dzień grupowo i indywidualnie pracuję poprzez: sesje jogi, relaksacji i medytacji mindfulness, warsztaty tańca intuicyjnego ze świadomością ciała, zajęcia arteterapii, konsultacje psychodietetyczne.

Organizuję warsztaty twórczo-rozwojowe, współorganizuję festiwale.
Koordynuję projekt Yoga Village. Piszę dla portalu Joga ABC oraz na swoim profilu Dobrostan – świadome bycie w ciele. W praktyce własnej korzystam z kilku metod pracy psychosomatycznej. Dzielę się tymi ścieżkami poszerzania świadomości, ponieważ czuję jak transformująco działają na mnie.

Wspaniałym źródłem samopoznania, motywacji oraz inspiracji, są dla mnie regularne spotkania Kobiecego Kręgu. Najbliższą mi formą ekspresji jest taniec spontaniczny oraz pisanie – wyrażanie emocji i swojej osobowości poprzez słowa. Ogromną radość czerpię z różnego typu aktywności fizycznej, wchodzenia w kontakt z ludźmi, dzielenia się doświadczeniem i wiedzą o świadomym odżywianiu.”