Freya Wolna

Sex&Life Coach, międzynarodowa trenerka Tantry z ponad 16-letnim doświadczeniem, certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO, Certyfikowana nauczycielka Masażu Tantrycznego, praktyk pracy z ciałem i oddechem.

Freya szkoli oraz prowadzi profesjonalną praktykę pracy z ciałem i oddechem w Polsce, Czechach, Hiszpanii, i Izraelu. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji intymnych i seksualności. Prowadzi autorskie warsztaty Sztuki Intymności dla par, warsztaty Orgazmiczna Moc dla kobiet oraz Master Lover – Sztuka Kochania dla mężczyzn. Od 4 lat prowadzi jedyny w Polsce profesjonalny, certyfikowany roczny trening Masażu Tantrycznego autoryzowany przez The Paths of Transformation (John Hawken, UK), warsztaty Tantry dla kobiet w ramach szkoły Tantra Woman (Santoshi Amor, Hiszpania) oraz warsztaty Świętej Seksualności w ramach Art of Love (Shachar Caspi, Izrael). Prowadzi także ceremonie ECSTATIC CACAO, podczas których dzieli się pysznym kakao, wg starożytnej majańskiej receptury, miksuje ekstatyczną muzykę oraz wykonuje szamańsko-tantryczne medytacje i rytuały. Dodatkowo prowadzi coaching relacji intymnych, medytacje OSHO oraz udziela sesji masażu.

Freya łączy gruntowną wiedzę i doświadczenie z pasją, głęboką szamańską mądrość, wnikliwość i uważność z intuicją, co czyni z niej przewodniczkę i nauczycielkę z zamiłowaniem do życia i transformacji. Przeszkoliła tysiące osób zarówno jako trenerka w korporacjach oraz jako nauczycielka rozwoju osobistego i Tantry.

Jej intuicja, umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby uczestników, wrażliwość na ich trudności i traumy stwarza przestrzeń do odkrywania i głębokiego wchodzenia w głąb siebie.

Podczas swoich warsztatów słucha uważnie nie tylko słów, ale także wczuwa się w energię poszczególnych osób jak i całej grupy. Używając elementów Psychologii zorientowanej na proces towarzyszy uczestnikom w trudnościach, progach, i olśnieniach, podtrzymując w smutku i radości prowadzi do odkrywania przez nich ich własnej prawdy. Zawsze dostosowuje program warsztatów do indywidualnych i zbiorowych potrzeb uczestników. Jej charyzmatyczna osobowość, ciepły głos, silna obecność oraz intuicyjne podejście sprawiają, że trening z Freyą jest naprawdę wyjątkowym doświadczeniem.

Strona www

Facebook

Freya@TantraWay.pl