HEALING ART

Uzdrawianie sztuką

W mojej autorskiej technice wykorzystuję częstotliwości dźwięków, bazując na ich fizycznych właściwościach i wpływie na ludzkie ciało. Łączę tradycyjne techniki pracy z ciałem, czyli muzykoterapię, z nowoczesnym podejściem: coachingiem i pracą z przekonaniami.

Podczas seansu doświadczysz resetu ciała, umysłu i ducha. Słyszysz instrumenty takie jak: gong, santur, rav vast czy bęben szamański oraz delikatne dzwonki Koshi i odczujesz głęboki relaks. Twoje ciało uwolni się z blokad, powstających m.in. na skutek stresu czy silnych emocji.

Muzyka to harmonia, a harmonia to stan zdrowia. Dźwięki natury, nieprzetworzone przez człowieka mają naturalny, harmoniczny strój. Łączą nas z duchem przyrody, której jesteśmy częścią. Ziemia jest natomiast częścią kosmosu – całości, z którą rezonują fale wysyłane ze słońca. Te fale to energia bezpośrednio wpływająca na nasz organizm. Ludzkie gruczoły odbierają ją w postaci światła i dźwięku. Energię światła nazwano częstotliwościami Shumanna, a energię dźwięku – rezonansem dźwięku. Dźwięk, który rezonuje w naturalnych częstotliwościach przyrody, uzdrawia nasz organizm. Właśnie w takich częstotliwościach strojone są instrumenty, których używam na koncertach. 

Nasze serce emituje fale w zależności od emocji, jakie wyrażamy. Są to albo fale wysokiej wibracji (zagęszczenia amplitudy) lub niskiej wibracji (rzadkiej amplitudy). Wysokie wibracje generuje miłość, która wyraża się w odczuciu harmonii, dotyku czy wymianie energii. Są one skoncentrowane wokół serca. To tzw. pole elektromagnetyczne serca. Niskie wibracje wysyłane są przy odczuwaniu złości, strachu czy nienawiści. Strach istnieje tylko dlatego, że zamiast żyć pełnią życia, żyjesz w swoim umyśle. Podczas koncertów Healing Art dostrajasz się do wyższych wibracji i wzmacniasz swoją odporność.

Dawid Skrzypek