Hula Hoop Goddess – Kobiecy Krąg Kół: Przebudzenie Bogini

Co wyróżnia warsztat:

W Kobiecym Kręgu Kół, w wirującej energii wibrującej obręczy, będziemy celebrować i pracować z energią Bogini, Dzikiej Kobiety i Wojowniczki.
Swobodny, intuicyjny, sensualny taniec z hula hoop, to forma medytacji w ruchu, która wprowadza w stan flow, leczy, ładuje energetycznie, a zarazem relaksuje, rozbudza energię twórczą i kreatywność. Wpływa też pozytywnie na postawę, sylwetkę i mięśnie całego ciała.

Opis:

Zapraszam Cię w podróż do wnętrza siebie. Do swojej wewnętrznej Bogini. Do swej Świątyni. Popłyniemy w sensualnym tańcu, używając koła jako przedłużenia naszego ciała. Nauczymy się paru tricków, ale i bez nich zobaczysz, że potrafisz kręcić. Obudzimy mięśnie dna miednicy, a tym samym naszą kreatywność i energię twórczą. Mięśnie te wpływają też na postawę całego ciała i ich prawidłowe ustawienie jest ważne w codziennym życiu, jak i w kręceniu kołem. Zrelaksowane, z przebudzoną miednicą, odnajdziemy swój własny, unikalny ruch Bogini. Nabierzemy większej odwagi do wyrażania siebie w świecie.

KOŁO symbolizuje cykliczność występującą w przyrodzie i we wszechświecie. Mamy pory dnia i roku, cykle księżyca, cykl życia. Hula hoop i jego spiralna energia łączą nas z cyklami natury i naszymi własnymi.

Tańcem z kołem wytwarzamy wokół wiązki i wiry energii, które lecą wszędzie wokół i oddziałują na tych, którzy są w tej przestrzeni. A nawet lecą dalej. Lecą wszędzie, ich echo niesie się do najdalszych zakątków wszechświata. Niesie się też do kosmosu tego wewnętrznego, tego w nas i rozpływa się falami, gładząc, kojąc, uleczając i ukochując.

W podróży do wnętrza siebie będziemy celebrować swoją Boską Kobiecość, odkrywać Boginię w sobie i otwierać oczy na naszą Dziką Kobiecość, wewnętrzną Wojowniczkę – nieskrępowaną, odważną i mądrą część nas samych i wspólną dla wszystkich kobiet.

Metody pracy: taniec intuicyjny, sensualny, taniec z hula hoop, medytacja w ruchu, tricki hula hoop, relaksacja, wizualizacja, elementy cantienica (praca z mięśniami dna miednicy), praca z intencją, praca z archetypem Bogini, Dzikiej Kobiety i Wojowniczki.

Liczba osób: 6 pięknych dusz