INNERDANCE PRACTICE

Jak przebiega proces online?
Z uwagi na to, że spotkanie odbywa się online całość będzie dostosowana do takiej formy wydarzenia. Proces w całości będzie prowadzony, natomiast pozostanie mnóstwo przestrzeni dla Twojej osobistej eksploracji oraz interakcji ze sobą i ciałem. Będzie to połączenie się z muzyka na głębokim poziomie świadomości oraz pełne oddanie jej prowadzeniu.

𝑪𝒛𝒚𝒎 𝒋𝒆𝒔𝒕 𝑰𝒏𝒏𝒆𝒓𝒅𝒂𝒏𝒄𝒆
Innerdance to proces wspierający naszą transformację poprzez doświadczenie poszerzenia percepcji. Wywodzi się z Filipin z szamańskiej tradycji zwanej Babaylan. Jest to proces, który sięga naszych korzeni i pozwala transformować nas na poziomie ducha, ciała i umysłu.
Innerdance nie jest tańcem. Proces w warunkach na żywo w całości odbywa się w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami. Specjalnie przygotowana ścieżka muzyczna stymuluje nasz układ nerwowy, a fale mózgowe przechodzą w inny stan, przypominający stan podczas głębokiej medytacji. Dzięki temu, uczestnicy słysząc dźwięki oraz odczuwając wibracje, aktywują proces regeneracji i uzdrawiania na poziomie komórkowym.
Badania jasno wykazują, że muzyka wysokowibracyjna ma korzystny wpływ na sieci neuronalne w naszym mózgu, dzięki czemu zwiększa jego plastyczność i wspiera odbudowę połączeń między różnymi jego regionami.
Innerdance to doświadczanie muzyki wewnątrz nas. Dźwięków, wibracji, emocji i odczuć w ciele. To doświadczanie siebie na wielu poziomach. Podczas całego procesu prowadząca tworzy bezpieczną przestrzeń dla uczestników oraz wspiera ich w całym doświadczeniu głosem, obecnością oraz intuicyjnym dotykiem, który pomaga puścić blokady na poziomie fizycznym.

Monika Wruszak