Izabela Cisek-Malec

Terapeutka pracująca w nurcie jungowskim, coach ciała, trenerka umiejętności psychospołecznych, mentorka, dziennikarka.
“Jestem uczestniczką zaawansowanego poziomu szkolenia z psychoanalizy jungowskiej, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Psychoanalizy Jungowskiej. W praktyce trenerskiej korzystam z metod i narzędzi, które poznałam w trzyletniej szkole Trenerów Rozwoju Osobistego przy Dojrzewalni Róż. Łączę pracę z ciałem oraz zgłębianie tego, co nieświadome, jako absolwentka rocznego kursu Ruchu Autentycznego (Institute for Intergrative Bodywork and Movement Therapy z Wielkiej Brytanii). Ukończyłam „Clinical Sexology Live Training” oraz „Advanced Sexological Personal Exploration Xperience”, szkolenia prowadzone przez Dr Patti Britton z San Franscisco, założycielkę SexCoachU, twórczynię integralnego coachingu seksualności.
Ukończyłam studia w podyplomowym Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na UAM w Poznaniu. Posiadam rekomendację trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Podczas pracy terapeutycznej skupiam się na „leczeniu rozmową”, wspierając pacjentów w eksplorowaniu pokładów nieświadomego i przyłączaniu utraconych czy zapomnianych fragmentów psyche. Jako coacha ciała interesuje mnie wspieranie innych w zaprzyjaźnianiu się ze swoją cielesnością i praktyka uważnego ucieleśniania, dzięki czemu stworzona zostaje przestrzeń dla swobodnego przepływu libido, które postrzegam jako energię seksualną i zarazem energię psychiczną.

W trakcie warsztatów i wykładów koncentruję się na zgłębianiu treści i znaczeń obrazów archetypowych, które zostały zanegowane czy też rozszczepione przez kulturę Zachodu a których ponowne rozpoznanie oraz przyłączenie okazuje się bardzo ważne dla współczesnej psychiki. Pomagam osobom, które chcą zadbać o relację z własnym ciałem, by mogły lepiej zarządzać swoją energią, także seksualną. Jak również tym, dla których ważna jest intymność z samą sobą i innymi oraz świadomie tworzone relacje intymne. Przede wszystkim wspieram kobiety i mężczyzn w rozpoznaniu tego, co jest ważne i karmiące dla ich psyche. Pracuję pod superwizją.”

Zapraszam na moją stronę: coachingciala.pl