SPOTKANIA:

Podczas Festiwalu będzie można zapisać się na darmowe sesje z  Kartami Tarota . 

Priestess

Karty Tarota

„Tak naprawdę to ja wcale nie wróżę.
Ja pomagam Ci lepiej zrozumieć Twoją życiową sytuację na poziomie energetycznym i duchowym oraz wskazać zagrożenia i szanse. Odkąd pamiętam wiedziałam i czułam więcej i dalej. Karty Tarota „mówią do mnie” już od kilkunastu lat. Rozkład kart łącze z czytaniem z „pola”, a czasem z metodą dwupunktową.
 
Pracuje również z kartami szamańskimi oraz kartami anielskimi. Wspieram się również wiedzą o astrologii, numerologii,  oraz kwantowej rzeczywistości.
Świat przyspieszył tak bardzo, że przestrzeń wariantów zależna jest całkowicie od NAS, dlatego dziś Tarota używam bardziej do wglądu niż do wieszczenia przyszłości. Mogę pomóc Ci zrozumieć sytuację w jakiej się znajdujesz, wskazać zagrożenia. Przyszłość jest w pełni zależna od Ciebie a ja mogę wskazać Ci jak postępować, żeby ona była zgodna z Twoimi oczekiwaniami.

Praca ze mną jest pracą holistyczną. Jeżeli pozwolisz mi wejść w twoje pole to odnajdę tam przyczyny Twoich zachowań, sukcesów oraz porażek.”

Indywidualne spotkanie

Nasze spotkanie odbędziemy tylko we dwoje i wspólnie udamy się w podróż „wgłąb”, do lepszego zrozumienia tego z czym do mnie przyjdziesz. 
Pytania, które zadasz mogę nieco modyfikować, a na niektóre nie wyrazić zgody, jeśli tak się stanie, napewno wyjaśnię Ci dlaczego. 
Zastanów się, co chcesz zrozumieć głębiej, bardziej, potraktuj nasze spotkanie jako podróż 🙂