WYSTAWCA

GENE KEYS – konsultacje i sesje indywidualne – Analiza Profilu

Kasia Nocuń

“Na co dzień pracuję z Gene keys podczas sesji indywidualnych poprzez wydobycie darów i pomoc innym w dojściu do ich własnej mocy. Pracuję jako pilot, przewodnik oraz tłumacz francusko i angielskojęzyczny, zajmuję się szeroko pojętym rozwojem, doświadczam, i wciąż na nowo uczę się świata. Życie traktuję jak podróż – zbieranie zapomnianych kawałków w nas odbijających się w lustrze świata.
 
W podróż – tym razem z Gene keys zapraszam również ciebie. Dla mnie znacząco wpłynęła ona na kierunek mojego życia, nadała strukturę, umożliwiła zrozumienie siebie i określenie swojej ścieżki. Była i jest piękną przygodą, niosącą wiedzę i praktykę, którą pragnę podzielić się teraz z wami.
 💗
Podczas Festiwalu Serpiente zapraszam serdecznie w podróż z Gene keys – do odkrycia swoich darów. Będę prowadzić konsultacje indywidualne oraz sesje – analizę Profilu.
 
Dzięki nim oswoisz cień i odkryjesz zawarty w nim potencjał. Narzędziem w tej podróży jest Twój Indywidualny Profil hologenetyczny – osobista mapa genetycznych sekwencji, które aktywowane prowadzą do integracji różnych aspektów życia. Profil składa się z kilku obszarów powiązanych z Twoim celem, głównymi kierunkami rozwoju, tym co przyciągasz w życiu, w jakiego rodzaju relacje wchodzisz, i jak wpływa to na Twój rozwój, wybór ścieżki i poczucie pełni. 
 
Poznając swoje dary oraz ich stronę cienia – dostrzegając ich wzajemną dynamikę i potencjał możesz zrozumieć mechanizm działania pełni, dzięki czemu łatwiej będzie Ci wspierać swój całościowy rozwój.
 
Oprócz sesji indywidualnych prowadzę również sesje
• dla par – wydobywające to, co łączy partnerów i wzmacnia ich wzajemny rozwój 
• sesje dla rodziców i dzieci – budzące i wydobywające drzemiący w dzieciach potencjał
• sesje dla przyszłych mam –  wydobywające dary oraz ich wpływa na rozwój przyszłego maleństwa
• a także warsztaty 
 
Więcej informacji na stronie: Gene Keys oraz Facebooku , 
a także w wideo na YT: tutaj
Zapraszam!