WARSZTAT:

 

niedziela 9:45 – 11.15 – Pokaz masażu powięziowego – klatka piersiowa

Katarina Hellstrom 

Katarina jest specjalistą pracy z ciałem skoncentrowaną na uwalnianiu zablokowanych emocji i energii w ciele. Nauki pobierała u Johna Hawkena ucząc się uzdrawiającego seksualność masażu tantrycznego, oraz u SATHYARDIEGO Deva, zgłębiając techniki mięśniowo – powięziowego uwalniania Energi metodą MER.  Na bazie swoich doświadczeń stworzyła autorską metodę , która sprawia, że jej sesje są niezapomnianym przeżyciem.
Jej pracę wyróżnia wysoka precyzja. Całe ciało obdarza równomierną uwagą – centymetr po centymetrze. Obserwuje je i czyta wiadomości, jakie chce przekazać. Jej terapia w małym stopniu opiera się na rozmowie, dzięki czemu minimalizuje ryzyko interpretowania objawów przez pryzmat rozumu i osobistych filtrów. Takie podejście umożliwia wgląd w świadomość i bycie w “Tu i teraz”.
“W swojej pracy podążam za ideologią OSHO, która mówi o tym,  że ciała i świadomości nie należy postrzegać jako dwóch odrębnych rzeczy, że ciało jest widzialnym wymiarem świadomości, a świadomość jest niewidzialnym wymiarem ciała.”