WARSZTAT

niedziela 14.00 – 15.30   Spotkanie z narodzinami – śmiercią i odrodzeniem 

Katarzyba Auli Barszczewska

Zmiana paradygmatu  porodu,  zmiana postrzegania Siebie ze świadomości rozłączenia do świadomości połączenia z Większą Mądrością? Wielką Matką/ Uniwersum?Bogiem. Odkrywanie duchowego wymiaru istnienia poprzez proces ponownych narodzin- śmierci odrodzenia. Obszar zapisów w ciele pamięci od poczęcia- narodzin i pierwszych 6 lat życia wpływa na postrzeganie rzeczywsitości, przyciąganie podobniych wzorców emocjinalnych. Pracuję autorską metodą odkodowania wzorców emocjonalnych zapisanych w okresie prenatalnych.

Możemy zmienić zapis i pozwolić sobie na świadome życie w harmonii i wewnętznej spójności.

„Jestem doulą i terapeutką prenatalną. Od 2009 asystuję w porodach parom i procesach ponownych narodzin kobietom i mężczyznom z zaufaniem do wiedzącego pola narodzin, które prowadzi i pozwala obejmować te części siebie, które są w ,,konflikcie”, oddzieleniu i potrzebują uwagi i pojednania. Prowadzę innych do duchowego wymiaru życia i asystuję w procesie trtansformacji przekonań zapisanych w niesmiadomej przestrzeni ciała.

Prowadzę ośrodek rozwoju pod Warszawą w otulinie Puszczy Kampinowskiej  Czereśniowe Pole, gdzie  mieszkam, urodziłam domowo-lotosowo trzecią córkę, prowadzę warsztaty i sesje oraz Projekt Artystyczny ,, Opowieści z Brzucha”, którego intencją jest zmiana wewnętrznej narracji wokół postrzegania ciała, porodu, seksualności i życia w zgodzie z głosem serca i natury.

Prowadzę kręgi kobiet, pracuję z esencjami roślin ( olejkami eterycznym Young Living) Prowadzę szkolenia z zakresu aromaterapii, masażu Raindrop i inne.

Moją pasją jest pisanie wierszy i artystycznych impresji, maluję, rzeźbię, kocham las