WARSZTAT

sobota 18.00- 19.30  Uwolnij się od zastoju! – czyli odżywianie, zioła i filozofia 5 duchów wg klasycznej medycyny chińskiej.  (Więcej…)

Katarzyna Weronika Fizia

mgr dietetyki, terapeutka klasycznej medycyny chińskiej, joginka

Specjalistka z zakresu filozofii 5 przemian, klasycznej akupunktury w stylu “Jednej igły”, masażu Gua Sha, moksy oraz ziół kulinarnych. Praktykuje Ping Shen, jogę holistyczną, tantrę i kundalini. Podąża drogą Serca w praktyce Heartfulness (raja joga). Wykonuje analizy i czyta Ba Zi. Kontynuuje rozwój naukowy na studiach doktoranckich. W zakresie medycyny chińskiej dokształca się już od ponad 10 lat. Terapią żywieniową zajmuje się zawodowo od 12 lat, dietetyką TCM od 2010 roku. Prowadzi autorski cykl warsztatów kulinarnych i rozwojowych stacjonarnie oraz online pod hasłem: Dietetyka TCM dla każdego! & Ba Zi – Astrologia chińska dla każdego! Ukończyła nauczanie w szkole akupunktury klasycznej – Styl jednej igły (Ling Shu Institute for Classical Acupuncture and Chinese Medicine). Właścicielka Instytutu Dietetyki i Profilaktyki Zdrowia Shi Liao oraz współzałożycielka projektu Godlike for You.

Pasjonatka kulinarna, weganka, zakochana w wolnowarze i zupach mocy. Każdą wolną chwilę spędza w naturze. Propaguje rozwój poprzez taniec, jogę i medycynę naturalną. Od 2019 roku certyfikowana nauczycielka jogi (Yoga Alliance RYS 200). Obecnie w trakcie specjalizacyjnego kursu nauczycielskiego jogi Kundalini i Tantry (Yoga Alliance RYS 200). W swoich praktykach inspiruje się tantryczną ścieżką, wykorzystując pracę ze zmysłami poprzez zapach, smak, dźwięk, ruch dlatego też warsztaty jogiczne w jej wydaniu są wielką przygodą na drodze do odkrywania jogi płynącej z wnętrza.

“Usłyszałam niegdyś, że leczę Sercem i od tej pory podążam drogą Serca… Inspiruję, uczę, towarzyszę na drodze do uzdrowienia. Dzielę się swoim doświadczeniem, pasją, radością i opieką! “
Zapraszam, Katarzyna Weronika Fizia

Instytut Dietetyki i Profilaktyki Zdrowia Shi Liao