WARSZTAT

niedziela 15.45 – 17.15  Reggae pupa – tajemnica i energia wyzwolonego tyłka a zdrowie psychiczne

Klaudia Oleksak

Instruktorka tańca, managerka, trenerka

Jej Misja to –  silne, świadome swojej wartości, kochające i akceptujące siebie, szczęśliwe kobiety. Instruktorka tańca, trenerka. Prowadzi szkolenia z zakresu: poszukiwania własnej wartości, stresu, pracy z celem, kobiecości i pewności siebie przez taniec i ruch. Charyzmatyczna dzikuska, idzie po swoje jak kuna w agrest :). Chce więc działa, działa więc popełnia błędy, popełnia błędy więc uczy się, uczy się więc chce.

Pracę z rozwojem rozpoczęła od ruchu i tańca 17 lat temu. W miarę upływu czasu szybko zorientowała się, że zarówno taniec jak i ruch sam w sobie może dać początek wnikliwej uwadze swojego wnętrza i jednocześnie początkiem i procesem obserwowania zachodzących w kobietach (i samej sobie) zmian. W związku z potencjałem swojego odkrycia zaczęła poszerzać swoją widzę z zakresu holistycznego podejścia do człowieka i jego rozwoju. Owocem tego procesu było rozpoczęcie cyklu warsztatów pt: „Kobiecość i pewność siebie przez taniec”, a następnie warsztatów poświęconych pracy z wartością człowieka: „Jestem świadoma własnej wartości. Jestem?”

W pracy (kobiecość, pewność siebie, motywacja, cel, stres, metody uczenia się) wykorzystuje taniec, ruch, medytację oraz praktykę mindfulness. Jednym z większych marzeń dotyczących inspirowania kobiet i umacniania ich było zorganizowanie kobiecego festiwalu Wabi Sabi :).