Kobieca moc tworzenia rzeczywistości.

Warsztat tantryczny.

Styczeń jest wspaniałym momentem, aby zacząć świadomie realizować swoje marzenia i przyciągnąć do swojego życia to, czego pragniesz. Kobieca moc tworzenia jest Twoim darem, do którego masz dostęp, gdy tylko otworzysz się na  przyjemność, czucie swojego przepływu energii i serca.

Zapraszam Cię droga Kobieto na warsztat, na którym pokażę Ci jak poprzez przyjemność  tworzyć  swoją rzeczywistość. Energia seksualna jest najpotężniejszą energią do jakiej mamy dostęp. Możesz nauczyć się jak ją wykorzystywać do zasilania i realizowania swoich pragnień. Wystarczy, że świadomie zaczniesz kierować jej przepływem angażując w to swoje uczucia i serce.

Poprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces tworzenia Twojej nowej rzeczywistości. Od sprecyzowania intencji, poprzez techniki podnoszenia energii i otwierania serca aż po dostrajanie się do Twojego potencjału, w którym to Twoje pragnienie już istnieje. Kiedy łączysz swoją intencję z uczuciami, takimi jak miłość, radość, wdzięczność czy swoboda nadajesz jej ogromną moc manifestacji. Wchodząc w stan czucia, jakiego mogłabyś się doświadczać jak już Twoja intencja zostanie zrealizowana, otwierasz drogę do jej pełnego urzeczywistnienia w życiu.

Techniki, których doświadczysz na tym warsztacie:

– Tworzenie intencji, prowadzącej do realizacji Twojego pragnienia

– Oddychanie czakrami – w tej technice nauczysz się podnoszenia poziomu energii poprzez koncentrację na poszczególnych centrach energetycznych i doświadczanie przepływu energii między nimi

– Oddychanie do serca i Medytacja serca – techniki pozwalające doświadczyć koherencji serca i rozwijanie uczuć

– Dostrojenie do nowych potencjałów – medytacja – technika ta umożliwi Ci stworzenie przestrzeni energetycznej do manifestacji Twojej nowej rzeczywistości.

– Ugruntowywanie nowej rzeczywistości poprzez świadomy dotyk

Warsztat ten jest wprowadzeniem do mojego autorskiego projektu Magnetyczna Kobieta. Opiera się on na holistycznym systemie uzdrawiania, którego korzenie sięgają starożytnej Polinezji, tantrze, szamańskiej pracy z ciałem i energią oraz pracy z oddechem. Głównym założeniem tego projektu jest koncepcja, że wszystko czego potrzebujesz, aby czuć się szczęśliwą i spełnioną masz już w sobie. Poprzez rozpoznanie swoich wewnętrznych ograniczeń, wzorców emocjonalnych i przekonań stajesz się coraz bardziej wolna w wyrażaniu siebie i w realizacji swojego potencjału.

Projekt Magnetyczna Kobieta obejmuje warsztaty, spotkania oraz sesje indywidualne, dedykowane specjalnie kobietom, które zainteresowane są odkrywaniem siebie i rozkwitem swojej kobiecości. Powstał on z wdzięczności i miłości do Kobiet, do wszystkich moich Nauczycielek, Przyjaciółek, Sióstr i mojej Kobiecej Esencji.