Kobiecość w Erze Wodnika

Jakie jakości wnosi do naszego życia Święta Bogini Shakti, Kali, Lakshimi, Maria Magdalena, Guan Yin? Jak je zintegrować w życiu kobiety współczesnej Europy? Jakie dary ze sobą niesie i obietnice? Jakie zmiany? Jakie obietnice?

Społecznie kobieta ma prawo do głosu, do decydowania o sobie, do niezależności finansowej, ale funkcjonuje w świecie w którym dominują jakości, które są niezgodne z jej naturą, z cyklami. Wiele z nas odczuwa zagubienie i trudność w funkcjonowaniu w świecie w męskiego paradygmatu. Odbija się to na naszych relacjach z mężczyznami, z ciałem, z psychiką, a przede wszystkim odcinaod naszej mocy. Żyjemy w czasach w którch przebudza się w nas Święta Bogini, przez tysiące lat uśpiona, wyparta, często stłamszona i prześladowana. Żyjemy w Erze Wodnika w której pierwiastek męski i żeński pragnie się zrównoważyć.

Jeśli tak czujesz, to prawdopodobnie budzi się w Tobie świadomość Świętej Bogini. Jesteś jedną z tych istot których misją jest przywrócenie jakości pierwiastka żeńskiego właśnie tam gdzie jesteś, w Twoim otoczeniu.

Na 1,5h warsztacie będziemy praktykować techniki jogi i medytacji kundalini oraz buddyjskiej medytacji serca Loving Kindness, które będą wspierać kobietę przebudzoną w jej mocy, świętej misji i świadomym życiu. Będziemy także rozmawiać o tym jak w nas te jakości płyną, a jakie są jeszcze zblokowane, dzielić się w kręgu kobiet, które czują tak samo. Poznawać się i nawiązywać relacje w duchu miłości i współodczuwania.