“W kierunku życia”

Koncert i medytacja ruchu Movement & Sound Medicine

Opis:

“Ruch jest zaproszeniem życia. Jest potencjałem wzrostu. Porusza się gęsta konsystencja materii ciała. Porusza się lżejsza energia emocji i uczuć. Porusza się nasz duch kołysany falowaniem Ducha Wszechświata.

W przestrzeń wibrujących dźwięków instrumentów i głosów zapraszamy aktywny ruch. W indywidualne doświadczenie zapraszamy zwierciadło świadka, a indywidualny proces osadza się w szerszym kolektywnym doświadczeniu połączenia.

Z każdym oddechem zapraszamy dalej w życie. W przestrzeń cyklicznych zmian w pierwotnym rytmie natury. Z pustki śmierci, przez cichość atomowego wybuchu poczęcia, wzrastając w harmonii ze swoim pulsem.

W medytacji Movement Medicine wchodzimy świadomie w podróż odnowienia połączenia ciało-serce-umysł by odnaleźć źródło własnego wzmocnienia. Korzystamy z dostępnej dla nas Siły Arc of Time (most czasu) – zwrócenie w przeszłość, zakorzenienie w teraźniejszości i połączenie z wibracją przyszłości – aby pogłębić rozumienie odpowiedzialności jaką mamy za nasze życie i odnalezienie dostępnego dla nas spełnienia (contentment) będąc dokładnie tym kim jesteśmy i ofiarowując życiu dokładnie to co mamy. W kierunku przestrzeni Żniw (harvest) – w tej podróży nasz unikalny „soul print” (jakość naszej duszy) otwiera się na głębokie doświadczenie spełnienia (fullfilment), wielopoziomowego połączenia (interconnection) z siecią życia którego częścią wszyscy jesteśmy i urzeczywistnieniem (realization) tego kim naprawdę jestem.

Zapraszamy w ruchową i dźwiękową podróż w głębię ziemi swego ciała, połączeni wibracją życia wspólnie zapraszamy w podróż do przestrzeni w której sadzimy nasiona naszych marzeń.

Wszystkie doświadczenia, marzenia, intencje, które obudzone zostały w trakcie początku tego cyklu spotkają się z ciepłem serca, nawilżone zostaną wodą, odżywione oddechem i rozwibrowane głosem. By wzrastać w kierunku najwyższego dobra Twojego, Twoich Najbliższych i Tej Planety. W służbie Wszelkiego Życia w każdej formie.

Dare to dance date to dream dare to live your life fully – YSDK

Zapraszamy na aktywne ucieleśnianie marzenia – Movement & Sound Medicine – Movement Medicine Anna Sierpowska i Sound Medicine Wibracja Miłości Asia Orłowska & Alek Sabuda”