„Mężczyzna Kompletny” – Krąg Męski

Drodzy Mężczyźni !

Zapraszam Was serdecznie na spotkanie kręgu męskiego z cyklu „Mężczyzna Kompletny”. W specjalnie przygotowanej, bezpiecznej przestrzeni stworzymy krąg mężczyzn, otwierając się na mądrość naszych połączonych Serc, by wspólnie wyruszyć w podróż do esencji naszej istoty, w podróż w głąb siebie. Będzie to czas wejścia w prawdę danego momentu naszego życia, okazja żeby na głębszym poziomie skontaktować się z tym wszystkim co trudne, bolesne, konfrontujące, przyjrzeć się temu z szerszej perspektywy, zrozumieć skąd i dlaczego te doświadczenia są naszym udziałem, by później w swoim własnym tempie pożegnać i przetransformować rzeczy, które już nam nie służą.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musimy już być dłużej w tym sami! Każdy z nas niesie ze sobą swoją indywidualną historię, swój bagaż doświadczeń i mądrość, którą zgromadził w trakcie dotychczasowego życia. To odpowiedni czas aby otworzyć się na siebie nawzajem i zacząć z tego czerpać pełnymi garściami. Siła i mądrość kręgu są ogromne, kręgu w którym każdy jest równy, nikt nie jest wyżej, ani nikt nie jest niżej i z tego połączenia rodzi się nowy świat, nowa jakość w byciu razem. Nowe, zdrowe męskie plemię.

Ale krąg to nie tylko trudne procesy, to przede wszystkim przestrzeń na prawdziwe, jakościowe bycie ze sobą i innymi mężczyznami. To czas kontaktu z naszą wewnętrzną mocą, z naszą siłą, z naszą mądrością. Miejsce w którym rodzą się głębokie przyjaźnie, w którym wychodzimy z poczucia oddzielenia, bycia samemu do budowania pięknej, silnej, wspierającej męskiej wspólnoty. Wtedy przychodzi również radość, wdzięczność oraz wspólna celebracja życia, która ma swój wyjątkowy smak w męskim gronie.

Nie ma początku i nie ma końca, jest tylko droga… Ścieżka serca, na której razem będziemy badać co tak naprawdę oznacza dla mnie być mężczyzną w dzisiejszych czasach. Czym dla mnie jest energia męska i w jaki sposób jestem z nią połączony. Jakie wyzwania i pułapki czekają na mężczyzn na drodze rozwoju duchowego. Jak kreować rzeczywistość zgodną z moimi potrzebami i wartościami. Jak zamienić marzenia w zrealizowane cele. Jak budować silne, zdrowe relacje oparte na szacunku i prawdzie. Jak w równowadze, z otwartym sercem, w wolności, szacunku i mocy manifestować siebie w swoim życiu.

Mógłbym jeszcze długo pisać, ale tak naprawdę liczy się działanie, a nie gadanie :). Zapraszam więc Was z całego serca do skoku w nieznane. Do skoku w głąb siebie, w gronie innych odważnych mężczyzn.