WARSZTAT

sobota 16.00- 17.30   Żyj w ciele, a dusza przemówi. 

(Więcej…)

Krystyna Waszkowska-Wójcik

Jestem psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt i jednym z pierwszych w Polsce certyfikowanych psychoterapeutów Core Energetics.

Od kiedy pamiętam interesowało mnie połączenie ciała, psychiki i duszy. Jak łączy się ciało i dusza, jak to się dzieje we mnie, w nas? Czy istnieją jakieś specjalne warunki do spełnienia, żeby ciało i dusza współgrały? Poszukiwałam, wędrowałam i …znalazłam Core Enegetics –  metodę, która zintegrowała moje tęsknoty, pozwoliła poczuć, zrozumieć: „Jesteś sobą w Pełni; ciałem i duszą, Jednią”. Jednocześnie w moim życiu pojawiła się  radość, kreatywność i nieznany dotąd balans emocjonalno-umysłowy. Doświadczyłam „ucieleśnionej” odwagi i pozwoliłam mojej Duszy realizować Legendę, co na ten moment oznacza dla mnie być i żyć w zgodzie ze swoją prawdą.

Uwielbiam niestandardowe rozwiązania, nieodkryte ścieżki, lubię ryzykować, podróżować i tańczyć 5Rytmów. Kocham kwiaty i pielęgnowanie mojego ogrodu. W mojej pracy wykorzystuję techniki artystyczne, prace z mandalą, gliną, szeroko rozumianą sztuką. Lubię ludzi, jestem zaszczycona, że niektórym z nich towarzyszę w rozwoju, odkrywaniu Siebie,  podążaniu za powołaniem i tęsknotami płynącymi z ich Duszy.