WARSZTAT

sobota 20.00 – 22.00   Ecstatic Cacao – Ceremonia Kakao i Ecstatic Dance

Krzysztof Leczek – DJ SOUL

DJ Soul otwiera wewnętrzną studnię duszy, gdzie słuchający może się zapaść w głębię wyższego ja i odkrywać tajemnicę nieskończonej inteligencji wszechświata. Jego muzyka jest przewodnikiem po duchowym świecie, w którym można się kompletnie zgubić i jednocześnie odnaleźć.

DJ Soul nie planuje swoich setów, ale daje się ponieść rzece intuicji i płynie z magiczną historią, która się powoli rozwija przed słuchaczami. Jego głównym narzędziem pracy jest empatia, czując połączoną energię tancerzy na parkietach Tańca Ekstatycznego, Tańca Tantrycznego, Tańca Intuicyjnego pomaga słuchającym rozpocząć podróż przez uwolnienie ciała od kontroli umysłu i wpaść w głęboki trans.

Jego pasją jest także muzyka medytacyjna, którą szczególnie kocha się dzielić podczas warsztatów jogi na łonie natury. Uwielbia widzieć, czuć, jak dźwięki zmiękczają ciała i dusze wrażliwych ludzi.

Jego duchowa ścieżka zaczęła się ponad 6lat temu w Londynie, gdzie miał kontakt z magiczną wspólnotą duchową tego miasta. Uczestniczył też w wydarzeniach mindfulnes w Amsterdamie i Belinie, poznając wielu wspaniałych ludzi, którzy zainspirowali go duchowo i muzycznie. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie trzyma w sercu pragnienie podzielenia się swoją pasją do muzyki świadomej z szybko rosnącą lokalną wspólnotą. Ma on nadzieje, że po powrocie do kraju pozna wielu wspaniałych ludzi, jak w innych miejscach Europy i przyczyni się do pogłębienia duchowej świadomości mieszkańców tego miasta i świata!