WARSZTAT

sobota 09.45 – 11.15   Taniec integracji – warsztat pracy z ciałem poprzez taniec, dotyk i ruch

Ksenia Kotowska

Pasjonatka życia, spotkań kręgowych i Biodanzy. Terapeutka pracująca z ciałem i duszą. Dyplomowana masażystka i uzdrowicielka.

“Od najmłodszych lat zawsze czułam więcej niż mógł wyjaśnić mój umysł, interesowałam się tym jak jest zbudowany Wszechświat. Miałam dużo pytań, a odpowiedzi szukałam w medytacji, psychologii, medycynie naturalnej i konwencjonalnej. Zgłębiając tajniki różnych metod i systemów leczniczych uczyłam się pracy z podświadomością, energią i ciałem.

5 lat temu poznałam Biodanzę System Rolando Toro jako metodę pracy z ciałem poprzez ruch i taniec. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, ale już po kilku zajęciach poczułam bardzo wyraźnie genialność i potencjał tej metody. Biodanza przewróciła całe moje życie, ponieważ pomogła zintegrować mój umysł, duszę i działanie. Razem z tym połączeniem przyszło dużo odwagi i zaufania do świata oraz rozumienie tego, co mam robić zawodowo.

Od tamtej pory masuję, pracuję z energią, robię warsztaty i kręgi, pomagając innym w znalezieniu swojego połączenia z duszą i odkrywaniu potencjału genetycznego.