Maciej Marczak 

“Od 7 lat pracuję w męskich kręgach jako uczestnik, współtwórca i prowadzący. Od prawie 4 lat prowadzę kręgi z andyjską medycyną Serca oraz organizuję podróże mocy w magiczne zakątki Ziemi. Jestem twórcą projektu „Na Skrzydłach Wolności – Wings of Freedom” oraz współzałożycielem „Podróży Mocy”. Jak mógłbym opisać siebie ? Podróżnik, poszukiwacz, eksplorator fizycznych i niefizycznych światów, entuzjasta życia :).

Od wielu lat zgłębiam szeroko rozumianą szamańską ścieżkę serca. Łączę tradycje, techniki i metody pracy z Ameryki Południowej, Północnej oraz ze Wschodu. To wszystko zabarwiam swoimi własnymi wglądami, informacjami i sposobami pracy, które stale do mnie przychodzą. Przez ostatnie lata miałem przyjemność współpracować i uczyć się od wielu wspaniałych szamanów, plemion, nauczycieli i uzdrowicieli.

Inspiruje mnie ścieżka toltecka, praca z potencjałem własnego ciała, praca z Żywiołami, morsowanie, joga kundalini, praktyki oddechowe, szamańska oraz zachodnia tantra, jogiczne praktyki transformacji umysłu, polinezyjskie metody uzdrawiania i wiele innych. Przy tym wszystkim czuję bardzo mocno odradzanie się naszego słowiańskiego ducha i mądrość przodków, która budzi się w naszych żyłach :).”