Magda Darmas

Organizatorka i koordynatorka Festiwali Serpiente oraz Wabi Sabi, współzałożycielka Milabo – holistycznej pracy z ciałem i duszą, instruktorka jogi

“To już trzecia edycja Serpiente 😊! Bardzo się cieszę, że udało się powołać do życia ten Festiwal. W tym roku odbędzie się on Online, ale postaram się zrobić co w mojej mocy, aby ta edycja była równie wartościowa, abyście czerpali jak największą radość i korzyść z warsztatów oraz poznali najróżniejsze metody pracy z ciałem i duszą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś się czymś podzielić, to zapraszam do kontaktu mailowego poprzez nasz formularz kontaktowy lub Facebookowego :). Bardzo się cieszę z Waszej obecności oraz z możliwości współpracy z tak wspaniałym Prelegentami.

Jestem również współzałożycielką “projektu” Milabo i dzielę z Hanią wspólną pasję do ruchu, sportu i rozwoju osobistego poprzez Ciało. Jestem nauczycielką Jogi, instruktorką windsurfingu, snowboardu oraz pływania, na wyjazdach z przyjemnością prowadzę szkolenia instruktażowe i zajęcia. Codziennie staram się podążać drogą rozwoju osobistego i czuję, jak wielką radość mi to sprawia, dlatego tak bardzo wierzę w misję Milabo, którą pragniemy przekazać Wam w czasie Festiwalu.

Do zobaczenia w styczniu!”