Magdalena Przeździak-Betlej

“Mam wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi, zarówno w sesjach indywidualnych jak i w prowadzeniu grup. Moja praktyka obejmuje obszary związane z pracą ze świadomością, ciałem i oddechem.
Przez wiele lat byłam trenerką MA-URI Healing Arts, holistycznej metody uzdrawiania wywodzącej się z Nowej Zelandii. Ukończyłam Podyplomowe Studia z Seksuologii Klinicznej oraz Profesjonalny Kurs Masażu Tantrycznego u Johna Hawkena. Ukończyłam Holistyczną Szkołę Trenerów. Jestem też w trakcie Profesjonalnego Treningu Oddechowego w Instytucie Michała Godlewskiego. Prowadzę tantryczne warsztaty i kręgi kobiece, sesje  uzdrawiania seksualności oraz oddechowe. Pracuję z parami w temacie kobiecości, męskości oraz komunikacji intymnej.”

 

Konrad Kuśnierzewski 

“Z wykształcenia i z zawodu: trener, inżynier, ekspert o wieloletnim doświadczeniu w międzynarodowych korporacjach. Z zamiłowania i pasji: od lat na ścieżce rozwoju osobistego i duchowego. Od zawsze pasjonuje mnie zgłębianie własnego potencjału i wspieranie ludzi w ich poszukiwaniach. Doświadczywszy wielu ścieżek rozwoju – chrześcijańskiej, szamańskiej, hawajskiej, tantrycznej, buddyjskiej – odnalazłem ich twórcze połączenie w świadomej pracy z oddechem – najbardziej skutecznej i głębokiej metody, która odmienia życie.

Jestem Trenerem rozwoju osobistego, ukończyłem Holistyczną Szkołę Trenerów. Jestem Trenerem i Praktykiem Oddechu Transmodalnego, ukończyłem Profesjonalny Trening Oddechowy w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego. Prowadzę warsztaty i indywidualne sesje oddechowe w Warszawie.”