WARSZTAT

sobota  09.45 – 11.15   “Miłość przynosi wolność” –

ustawienia systemowe metodą Berta Hellingera

Marta Duszyńska

“Nazywam się Marta Duszyńska i jestem Certyfikowaną Terapeutką Ustawień Systemowych wg metody Berta Hellingera. Ustawień rodzinnych uczyłam się od samego Berta Hellingera, ale też od jego najbliższych współpracowaników – Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Heiko Hinrichsa i Andrei Drohli.

Oprócz tego jestem studentką SZKOŁY PSYCHOTERAPII w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella. Jeśli chodzi o wykształcenie to ukończyłam Stosunki Międzynarodowe oraz Mechanikę i Budowę Maszyn. Dotychczas mieszkałam i pracowałam na różnych stanowiskach w Polsce i za granicą (UK, Hiszpania, USA-California) i jestem przekonana, że każdy dzień i każde doświadczenie przygotowywało mnie do tej pracy, którą teraz wykonuję.

Jestem pasjonatką świata duchowego i świata energii, ale jednocześnie jestem osobą twardo stąpającą po ziemi. Metoda pracy z POLEM to moim zdaniem OGROMNY DAR DLA LUDZKOŚCI. To, że mogę towarzyszyć moim Klientom w zgłębianiu, odkrywaniu i UZDRAWIANIU tego, co normalnie niedostępne, daje mi ogromną radość i satysfakcję. Na każdego Klienta patrzę całościowo – zarówno jako na indywidualność jak i część większej całości.

Z Klientami pracuję możliwie jak NAJPEŁNIEJ. Pracuję tak długo, jak długo Klient ma energię i możliwość integracji tego, co się ukazuje. Prowadzę grupowe warsztaty ustawieniowe w Warszawie oraz sesje indywidualne na żywo i przez Internet. Tak też się da. 

Jestem autorką wielu tekstów o tematyce życiowo-terapeutycznej, które udostępniam na moim fanpage’u na Facebook’u. Prowadzę też swój kanał na YouTube, na którym opowiadam o swoich wglądach i dynamikach systemowych, które stoją za różnymi, ludzkimi problemami.

Dziś mogę powiedzieć, że nasz Świat jest niezwykły, jest „tajemnicą nad tajemnicami”, że ma wiele poziomów, że „są rzeczy na niebie i na ziemi, o których nie śniło się naszym filozofom”, że najważniejsza jest Miłość do samego siebie, głęboka Zgoda na rzeczy takimi, jakimi są i odnalezienie Ścieżki Serca. Wiem też, że to wszystko jest możliwe, ale wymaga podjęcia prawdziwej decyzji i wzięcia odpowiedzialności za swój rozwój i swoje życie.

Jeśli chcesz wejść w żywy kontakt z pełnią własnej natury, zapraszam.”

Marta Duszyńska – córka, kobieta, żona, mama