Pokaż masażu powięziowego

– klatka piersiowa

Co wyróżnia warsztat:

Większość z nas straciła kontakt ze swoim ciałem. Staliśmy się sami sobie obcy zakłócając i tracąc mądrość naszych ciał.  Praca Katariny  polega na przywróceniu tej naturalnej inteligencji, która daje nam informacje o naszych uczuciach i siłę do realizacji celów. Ta inteligencja pomaga ludziom otworzyć się, odpuszczać i żyć w zgodzie ze sobą i dalej z innymi.

Opis:

Praca na klatce piersiowej to praca na równoważenie 3-4 i 5-ej czakry. Blokady i napięcia w okolicach klatki piersiowej będą widoczne w relacjach emocjonalnych z innymi, w dawaniu i braniu, w kreatywności, w wyrażaniu siebie, poczuciu własnej wartości i bardzo ważne. w wyznaczanie własnych granic.
Dysfunkcje i brak balansu w tym segmencie sprawia wrażenie, że otoczenie “tłamsi” wolność jednostki. W ciele rośnie frustracja i niewyrażona agresja. Potem nastaje taki dzień, że tej złości nie da rady już dalej blokować, emocje wybuchają, padają słowa, których potem żałujemy i wstydzimy się. Wycofujemy się – otoczenie znów zaczyna napierać wykorzystując poczucie winy… Do czasu aż znów nazbierają się ww. emocje i… Powrót do punktu wyjścia itd itp..
Masaż uwalniający klatkę piersiowa usuwa blokady i pozwala na wolny przepływ energii. Uczy świadomości i granic naszego ciała. Im głębsza relacja z ciałem, tym większy dystans i zrozumienie świata zewnętrznego.
Ta metoda pracy z ciałem nie polega na zrozumieniu z “głowy”, a czuciu z serca. Z czasem – rozbrojone ciało – krok po kroku staje się naszym niezawodnym kompasem i sensorem. Przemawia do nas  na swój sposób: podpowiedziami intuicji, skurczami mięśni lub palącym gorącem w splocie słonecznym.
Na poziomie fizycznym odczujesz następujące zmiany:
– pogłębiony, pełen oddech,
– regulacja gospodarki hormonalnej
– wyprostowana sylwetka
– lepszą wytrzymałość organizmu podczas uprawiania sportów
– poprawa jakości snu
– płynniejszy i większy zakres ruchów
– lepszy balans
– pobudzona limfa
– brak napięć
Ten masaż jest szczególnie polecany dla:
osób mających problem z oddechem 
-astmatyków
– wszystkich, dla których jest ważne zdrowie
– osób pracujących z ruchem (lepszy zakres ruchowy, płynność ruchów, elastyczność, balans)
– praktykujących jogę
– pracujących z traumą i emocjami,
– osób, które na na co dzień profesjonalnie pracują z problemami seksualnymi u innych
– osób które pracują ze świadomością i szeroko pojętym samorozwojem