WARSZTAT

niedziela 11.30 – 13.00   Śpiewanie Terapeutyczne

Monika Szeliga i Kasia Paterek

Przyaźnimy się, łączy nas zamiłowanie do śpiewu, przyrody i pracy z ludźmi. Mamy za sobą wiele lat wspólnego śpiewania wielogłosych wschodnich pieśni w zespole Stara Śpiewka.  Obie uwielbiamy te chwile, kiedy ktoś, kto myślał że nie umie śpiewać zaczyna fascynować się grupowym spiewaniem!

Kasia Paterek  trenerka, animatorka społeczna, aktywistka, pracowniczka socjalna. “Śpiewam odkąd pamiętam, szczególnie lubię śpiewać w grupach. Bardzo lubię towarzyszyć ludziom w odkrywaniu ich zasobów, wspierać w poznawaniu siebie i swoich mocnych stron. Cieszę się szczególnie tymi momentami, kiedy ludzie przestają wstydzić się swojego śpiewu wśród innych :)”

Monika Szeliga – psychoterapeutka gestalt, trenerka rozwoju osobistego.Śpiew towarzyszy mi od wielu lat, jest moim narzędziem do wyrażania siebie, do rozpoznawania i wyrażania emocji, przywracania równowagi w ciele i do spotkań z innymi. Śpiewanie w grupie nauczyło mnie współpracy, uważności, ale też dodało mocy i odwagi. Na co dzień również praktykuję i prowadzę Medytacje aktywne wg Osho – jest to holistyczna metoda pracy z ciałem emocjami i umysłem.”