WARSZTAT

sobota 20.00 – 22.00  Innerdance Practice  (Więcej…) 

Monika Wruszak

Psychobiologia, duchowość ciała, innerdance

Poszukuję, podróżuję i eksploruję wielowymiarowość życia na tej planecie. Moją misją jest odkrywanie nieskończonych możliwości i potencjału, jaki przepływa przez każdego z nas oraz dzielenie się z innymi tym, czego się nauczyłam i czego doświadczyłam. W dzieciństwie uległam poważnemu wypadkowi, który przez wiele lat uważałam za przekleństwo, do czasu, aż na własnym przykładzie zrozumiałam jak to doświadczenie otworzyło mi to drogę do poznania siebie i pozwoliło wyzwolić się z wszelkich ograniczeń. Zapragnęłam w podobny sposób wspierać innych w drodze ku ich wewnętrznemu wyzwoleniu.

Ostatnie lata zadedykowałam pracy nad sobą oraz wspieraniu w tym innych. Podróżując do Ameryki Południowej czerpałam nauki od tamtejszych szamanów i natury. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie psychobiologii zdrowia i psychosomatyki. Asystowałam podczas wielu warsztatów rozwojowych oraz wyjazdów uzdrawiąjących.

Obecnie zajmuję się świadomym kontaktem z ludźmi. Łączę elementy z różnych poznanych mi technik pracy z ciałem, umysłem oraz energią, komponując w ten sposób swoją własną intuicyjną metodę. Tworzę i trzymam bezpieczna przestrzeń dla innych podczas ich procesów odkrywania siebie. Pragnę, aby każdy, kto do mnie przychodzi, wyszedł z lżejszym sercem, czystszym umysłem i miejscem w ciele na nowe doświadczenia i szczere emocje. Prowadzę warsztaty pogłębiające świadomość oraz pracuję w formie indywidualnej. Cenię sobie autentyczność i do takich spotkań zapraszam.