OBUDZIĆ SMOKI

O Świadomości i Przemianie

Spotkanie ‘Obudzić Smoki’ wesprze Ciebie w tym ważnym czasie przemian na Ziemi. Będzie o budzeniu się świadomości i głęboko o wielowymiarowości naszego istnienia. Doświadczymy również szamańskiego procesu transformacji oraz medytacji integrującej. Wszystko zaczyna się od środka i tam będziemy spoglądać. 

Spodziewaj się poszerzenia świadomości i inspiracji dla Twojego życia. Proces jakim się podzielę pozwala zidentyfikować i oczyścić wzorce, uwarunkowania blokujące samorealizację. A tym samym uwalnia twoją siłę życiową, po to, aby doświadczać w życiu połączenia ze sobą, większej otwartości i dobrostanu. A medytacja pozwoli uziemić i zintegrować zmiany, osadzić w ciele. Transformacja opiera się na wglądzie, czuciu ciała, swojej energii i emocji oraz zaufaniu przestrzeni wspólnego pola. To wszystko dla wzrostu i osobistej oraz kolektywnej ewolucji. 

Budzić smoki to nie bać się wejść do jaskini własnych cieni czy uwarunkowań, to odważnie kroczyć przez życie, z miłością, znają̨c swojś̨ najgłębszą wartość. Budzić smoki to również mieć odwagę̨ obudzić swoje dary i moc, aby służ̇yły Tobie i światu. Do tego będę zachęcać. To my stanowimy źródło zmian, a rzeczywistość odpowiada na to co emitujemy. Zapraszam Ciebie razem z Twoją intencją. 

PRZEBIEG
– Wstęp o spotkaniu i jego intencji, otwarcie
– Opowiem o ewolucji świadomości i budzeniu naszych smoków
– Szamański proces transformacji w zgodzie z intencją̨ każdej z osób
– Medytacja i muzyka integrująca 

Jak się przygotować? 

Przygotuj prywatną przestrzeń, bez zakłóceń, tylko dla siebie. Tuż przed spotkaniem najlepiej być w relaksie. Poczuj swoją intencję na to spotkanie. Zaparz ciepłą herbatę. Zapal świecę. Dla niektórych prowadzony proces może być mocnym doświadczeniem, może poruszyć emocje i różne odczucia w ciele, w energii. 

Natalia Skawińska