ODDECH MĘŻCZYNY

Oddech kształtuje naszą energię życiową. Im swobodniej oddychamy, tym łatwiej płynie w nas życie. Więcej w nas emocji, pasji i chęci działania. Więcej odczuwamy, bardziej się angażujemy, pełniej żyjemy. Mamy lepszy i swobodniejszy kontakt z samym sobą i z innymi ludźmi. Chce nam się czerpać z życia pełnymi garściami.

My, mężczyźni, szczególnie potrzebujemy dostępu do tej życiowej energii. To dzięki niej możemy budować i tworzyć, dzięki niej możemy sięgać i zdobywać, dzięki niej możemy wyznaczać i chronić swoje terytorium. Dzięki tej mocy możemy penetrować świat, odkrywać swoją pasję i realizować swoją życiową misję. I z tego miejsca, ze swojego pełnego energii rdzenia, możemy prawdziwie i szczerze otwierać się na innych ludzi i zaoferować im swoje najlepsze dary.

W czasie warsztatu będziemy eksplorować tę energię w sobie. Będziemy odkrywać miejsca w ciele, w ktorych ją uwięziliśmy, i poprzez pracę z ciałem, ruchem i oddechem będziemy ją stopniowo uwalniać. Będziemy pozwalać sobie na odkrywanie, wyrażanie i uwalnianie emocji. I będziemy otwierać się na radosny, pełen mocy i energii przepływ życia. A to wszystko we wspierającym męskim gronie.

Konrad Kuśnierzewski