WARSZTAT

sobota 20.00 – 22.00  Nidra – relaks doskonały – jogowy sen / tantryczne ciało

Olga Pietkiewicz

Joga nidra – kundalini – sny & śnienie – przebudzona kobiecość

“Będąc na ścieżkach jogi i przebudzonej seksualności jestem zafascynowana tym jak ta starożytna mądrość jest nam współcześnie potrzebna i przydatna bardziej niż kiedykolwiek.

Uwielbiam tajemnice świadomości, tajemnice świata, który zaczyna się każdej nocy za zamkniętymi oczami lub za każdym razem, kiedy siadamy na macie do jogi. Prowadzę zajęcia i nocne warsztaty z jogi kundalini, jogi nocy, snu i śnienia oraz mojej ulubionej nidry. Pomagam kobietom budzić się bardziej do swojej kobiecej seksualnej esencji, prowadząc spotkania w kręgu, warsztaty oraz sesje indywidualne.

Joga kundalini jest jogą świadomości i transformacji poprzez niezwykle precyzyjną, starożytną technologię, diamentową dyscyplinę i działanie. Joga nocy jest jogą leniwą. Nie trzeba wyginać ciała, wiele robić, ani nie ma jakiegoś szczególnego celu do osiągnięcia. Jest za to wielowymiarową podróżą w głębię świadomości i subtelnym narzędziem głębokiej transformacji. A budzenie kobiecej seksualnej esencji jest podróżą w ciało, emocję, Ziemię, żywioły, misterium energii Kundalini.

Każda z tych ścieżek jest inna, ale wszystkie prowadzą do tego samego miejsca, do źródła, do siebie, do tej, kim naprawdę jestem, do pełnego rozluźnienia w poczuciu pełni siebie. To jak łączenie Kosmosu i Ziemi wewnątrz nas.

Cała reszta jest doświadczeniem.”