22.01

19.00 – 19.15

ROZPOCZĘCIE FESTIWALU

Zapraszamy wszystkich na oficjalne otwarcie festiwalu, podczas którego Hania poprowadzi Was przez piękny Rytuał PUJY, a Freya zaprosi do magicznej podróży w uzdrawiającą przestrzeń serca na spotkanie z Ixcocoa – Devą Kakao odkrywając subtelne moce miłości, błogości i szczęścia.  (Więcej…)

ZOOM 1

23.01    SOBOTA

08.15 – 09.30

Oddech wpływa na naszą energię życiową. Im swobodniej oddychamy, tym łatwiej energia w nas przepływa. Więcej w nas emocji, pasji życia i chęci działania. Więcej odczuwamy, bardziej się angażujemy, pełniej żyjemy. Mamy lepszy i swobodniejszy kontakt z samym sobą i z innymi ludźmi. Chce nam się czerpać z życia pełnymi garściami.  (Więcej…)

ZOOM 1

Medytacja Nataraj to jedna z wielu Medytacji Aktywnych OSHO®, w której poprzez ruch wchodzi się w stan medytacji. OSHO® Nataraj składa się z trzech części i trwa 65 minut. Jest to wyzwalająca praktyka, w której Osho zachęca nas do porzucenia tancerza i stania się tańcem.  (Więcej…)

ZOOM 2

Relaksujący warsztat-rytuał, który delikatnie wprowadzi nas w nowy dzień. Podczas warsztatu odkryjemy różne sposoby automasażu, którym delikatnie rozbudzimy ciało i odkryjemy zupełnie nową jakość witania dnia. W bezpiecznej atmosferze wejdziemy głęboko w siebie, poczujemy przepływ energii w ciele i pójdziemy za tym co podpowie intuicja. Zaczniemy delikatnie, może nawet leżąc jeszcze w łóżku… (Więcej…)

ZOOM 3

Tantra to przede wszystkim ścieżka DOŚWIADCZANIA, Freya poprowadzi się poprzesz szereg ćwiczeń i medytacji, byś doświadczając zapoznał/a się z poniższymi zagadnieniami:

  • Skąd wzięła się Tantra i jakie są jej odmiany
  • Jakie są podstawowe zasady podejścia tantrycznego
  • Co to jest Energia i jak ją doczuwać?   (Więcej…)

ZOOM 1

Każdy człowiek potrzebuje dotyku i tego, aby jego istnienie zostało zauważone. Ta potrzeba jak tak naturalna jak oddychanie i jedzenie. Różnimy się od siebie sposobem reakcji i wrażliwością na dotyk. Są osoby, które uwielbiają dotykać i się przytulać. Są też takie, które się boją dotyku i unikają go. A dotykać możemy na różne sposoby.  (Więcej…)

ZOOM 2

Podczas festiwalu przeprowadzę wykład w formie medytacji. Przebudzenie czy oświecenie nie jest niczym innym jak zobaczeniem świata takiego jakim jest, a nie takiego jakim nam się wydaje, że jest, zatem nie będę niczego uczył, a będę oduczał nas tego, co stoi na przeszkodzie w dojściu do wolności, która nie jest uzależniona od warunków zewnętrznych. Dzięki temu spotkaniu zrozumiesz na czym polega droga do szczęśliwego życia.  (Więcej…)

ZOOM 3

Qigong dla początkujących – warsztat z krótkim wprowadzeniem o tym czym jest i co dokładnie daje taka forma ruchu. A daje, przy regularnej praktyce, energii i optymizmu na cały dzień! Jest prostym zestawem energetycznych ćwiczeń dla każdego, kto chce zacząć swoją drogę ze świadomym ruchem, oddechem i wizualizacją.   (Więcej…) 

Transmisja na żywo na FB

Pomiędzy ekscytacją a lękiem, pomiędzy eksploracją a potrzebą bezpieczeństwa – tam, gdzie pojawia się drżenie, niepokój i ciekawość – NA GRANICY. Na naszym warsztacie będziemy eksplorować przechodzenie w dorosłość i jednoczesne zachowanie ciekawości dziecka.  (Więcej…) 

ZOOM 1

In this workshop you will regain your conexion with your main positive pole in the Body: The breast for Women and the genitals for Men. You will be guided to bring your presence to this part of your body through touch, breath and awareness.  Once your energy is aroused in this area you will be guided to experience how this energy stars moving naturally from Heart to Sex and viceversa and from here expanding to your whole body.  (Więcej…)

ZOOM 2  warsztat po angielsku z tłumaczeniem

11.45 – 13.15

Oddech kształtuje naszą energię życiową. Im swobodniej oddychamy, tym łatwiej płynie w nas życie. Więcej w nas emocji, pasji i chęci działania. Więcej odczuwamy, bardziej się angażujemy, pełniej żyjemy. Mamy lepszy i swobodniejszy kontakt z samym sobą i z innymi ludźmi. Chce nam się czerpać z życia pełnymi garściami.  (Więcej…)

ZOOM 3

Podczas warsztatu skupimy się na odblokowaniu i otwieraniu ciała poprzez ruch i techniki stretchingowe. Szczególną uwagę poświęcimy obszarowi bioder i kręgosłupa. Warsztat ma na celu otwarcie obszarów, które wskutek siedzącego trybu życia w znacznej mierze pozostają nieruchome i zablokowane.  (Więcej…) 

Transmisja na żywo na FB

Tantra, jako holistyczna ścieżka rozwoju osobistego i duchowego zaprasza Cię do odkrycia tego kim jesteś w swojej najgłębszej Istocie, obejmując i zapraszając do tego doświadczenia całego / całą Ciebie… z Twoim ciałem, sercem i duszą, uznając, że wszystko jest jedności.  (Więcej…)

ZOOM 1

W ramach mojego warsztatu zaproszę Cię do praktyki świadomego ruchu metodą Life Impressions Bodywork połączonej z elementami coachingu transformacyjnego i medytacji. Będzie to przestrzeń, by się zatrzymać, zanurzyć w siebie i prawdziwie siebie usłyszeć. Poprzez uważny ruch będziesz miał/a okazję pogłębić świadomość ciała i kontakt z nim. W efekcie tej praktyki poczujesz więcej swobody, elastyczności i przestrzeni w ciele, przywrócisz do funkcjonowania miejsca, które są zablokowane, uruchomisz proces samouzdrawiania.   (Więcej…)

ZOOM 2

Biologia totalna to dla mnie powrót do siebie, do źródła.
To droga do swojego prawdziwego JA. Droga do totalnej wolności. Biologia Totalna to pozbycie się starych programów, które już od dawna nam nie służą a jedynie blokują nasz potencjał, radość życia i naturalną drogę do budowania zdrowych relacji o jakich marzymy. Programy te często sprawiają, że dokonujemy takich a nie innych wyborów, że jesteśmy w takich a nie innych związkach albo pomimo prób nie możemy stworzyć relacji w ogóle albo nie potrafimy jej stworzyć w takiej formie i wymiarze jakiej pragniemy.
  (Więcej…)

ZOOM 3

Zapraszam na warsztat w ruchu, podczas którego będziesz mógł/ mogła połączyć się bardziej ze swoim ciałem, erotyczną esencją i głębokim czuciem. Wszyscy jesteśmy istotami seksualnymi, nasza energia seksualna to energia życiodajna. U wielu z nas, kontakt z naszą prawdziwą, dziką naturą został zatracony lub ograniczony poprzez normy społeczne, zasady, przekonania, a także codzienność. Podczas warsztatu pozwolimy energii seksualnej (kundalini) przebudzić się i przepływać przez nasze ciała.  (Więcej…)

Transmisja na żywo na FB

Co byś zrobiła, gdby ktoś Ci powiedział, że Twoja najbardziej unikana i nieprzyjemna emocja może być drzwiami do przyjemności, pełni i miłości…. Zapraszam na mój warsztat, na którym nie tylko opowiem o tym, jak do tego doszłam, ale także POKAŻĘ Ci, jak to możliwe.  (Więcej…)

ZOOM 1

Warsztat ŻYJ W CIELE a DUSZA PRZEMÓWI jest mini – prezentacją metody Core Energetics, która integruje psychoterapię zorientowaną na ciało z rozwojem aspektu duchowego. To podejście postrzega człowieka jako jedność energii i świadomości. Każdy człowiek posiada centrum energetyczne CORE, którego witalna energia przepływa swobodnie przez ciało, emocje, umysł, wolę i ducha oraz na nie wpływa.   (Więcej…)

ZOOM 2

Zapraszam Cię do podróży w kierunku najpiękniejszej wersji Twojego życia. W kierunku Twoich celów i marzeń, o których być może nie miałeś/łaś jeszcze nawet odwagi pomyśleć, a co dopiero po nie sięgnąć. Poznamy rolę ciała, ruchu i ODDECHU w tej pięknej podróży po swoją najfajniejszą przyszłość.   (Więcej…)

ZOOM 3

16.00 – 17.30

Ecstatic Dance jest warsztatem tanecznym praktykowanym na całym świecie przez różnych ludzi których łączy jedna pasja – miłość do tańca. Taniec nie zna ograniczeń wiekowych, kulturowych czy społecznych. Taniec znamy wszyscy – mamy go w swoim ciele, w genach. Ecstatic Dance nazywany jest także tańcem transowym czy medytacją w ruchu.  (Więcej…)

Transmisja na żywo na FB

Może słyszałaś/łeś już o cudownych właściwościach świadomej samomiłości, m.in. takich jak:
– budowanie głębszego, samoakceptującego kontaktu ze swoim ciałem
– odnajdywanie autentyczności w drodze do własnej przyjemności i wyrażania swojej er0tyczności
– otwarcie się na swobodne przyjmowanie
– rozbudzanie energii seksualnej/ życiowej
– budowanie kochającej relacji ze swoim ciałem  (Więcej…)

ZOOM 1

18.00 – 19.30

Stopy są skarbnicą wiedzy o nas samych, naszych relacjach z innymi, emocjach. Dzięki refleksologicznemu masażowi stóp możesz wrócić do zdrowia i dobrej kondycji psychicznej, aby z radością podskakiwać i z lekkością dziecka iść przez życie. Poprzez masaż stóp możemy pobudzić, odblokować i zharmonizować cały organizm, aby utrzymać zdrowie i zapobiec chorobom.  (Więcej…)

ZOOM 2

Jeśli chcesz coś stworzyć musisz mieć energię, zasób i kreację!
Jeśli chcesz poruszyć swój zastój, musisz kierować się w stronę radości! Spotkanie przeznaczone jest dla każdego kto chce rozwiązać zagadkę swojego zastoju i pójść na przód, a przy okazji zadbać o swoje zdrowie i bliskich.  (Więcej…)

ZOOM 3

18.00 – 19.30

Created by Rolando Toro, “Biodanza is a system of human development, affectionate integration, organic renovation and the relearning of the primordial functions of life, based in experiences prompted by dance, music and by encounters in group.”, due to these circumstances the work we are going to do will be just an inspiration of this incredible methodology! Even physically separated, we are going to take advantage of the neural internet network to be able to activate some of our potentials and to connect with each other.

Transmisja na żywo na FB oraz na ZOOMie – warsztat po angielsku z tłumaczeniem 

Podczas tego warsztatu wybierzemy się w podróż ku przyjemności i spełnieniu. Freya zabierze cię w świat ekstatycznego dotyku i komunikacji intymnej. Poznasz sposoby wejścia w intymną przestrzeń a także nauczysz się tantrycznego dotyku. Poszerzysz swój repertuar umiejętności dotykania i masażu. Nauczysz się prostych, sposobów dotykania, takich jak pieszczoty, drapanie, ukąszenia, całowanie.  (Więcej…)

ZOOM 2

20.00 – 22.00

Na Festiwalu zagram koncert z materiałem z moich płyt:

*Dawid Skrzypek / Holofreebird

Ponadto na czas koncertu pragnę zaprosić Was do mojej Kopuły Sensorycnej, w której możecie doświadczyć wpływu muzyki wibracyjnej na żywo :). Proszę o kontakt ze mną na Facebooku w celu otrzymania mapki dojazdu. 

ZOOM 2

20.00 – 22.00

Z uwagi na to, że spotkanie odbywa się online całość będzie dostosowana do takiej formy wydarzenia. Proces w całości będzie prowadzony, natomiast pozostanie mnóstwo przestrzeni dla Twojej osobistej eksploracji oraz interakcji ze sobą i ciałem. Będzie to połączenie się z muzyka na głębokim poziomie świadomości oraz pełne oddanie jej prowadzeniu. 𝑪𝒛𝒚𝒎 𝒋𝒆𝒔𝒕 𝑰𝒏𝒏𝒆𝒓𝒅𝒂𝒏𝒄𝒆?  (Więcej…)

ZOOM 3

24.01  NIEDZIELA

Medytacja Aktywna OSHO® Oddech Czakr to doskonały sposób na doenergetyzowanie się z rana. Głęboki, szybki oddech i ruch ciała pobudza energię w każdej z siedmiu czakr znajdujących się w naszym ciele. Praktyka trwa godzinę i składa się z dwóch części. Specjalnie skomponowana muzyka wspomaga proces i przeprowadza przez kolejne etapy medytacji.  (Więcej...)

ZOOM 1

08.15 - 09.30

Trening uważności. Najprościej rzecz ujmując, mindfulness to medytacja w nurcie świeckim, to trening umysłu, to UWAŻNOŚĆ- bycie w chwili obecnej z pełną uwagą, bez oceny, czy ta chwila jest dobra czy zła. To poszerzanie świadomości, czego doświadczam tu i teraz, zintegrowanie myśli, emocji, oddechu i odczuć z ciała.

ZOOM 2

08.15 - 09.30

Zapraszam na warsztat, podczas którego połączymy hatha jogę z praktykami tantrycznymi. Będziemy pracować z ciałem, energią, czakrami i oddechem.
Celem praktyki jest duchowe uwolnienie oraz połączenie zarówno ze swą esencją, jak i z czymś więcej, z czymś, w co wierzysz.  (Więcej...)

Transmisja na żywo na FB

Każdy z nas niezależnie od płci ma w sobie aspekt kobiecy i męski. Tak jak we wszechświecie wszystko ma swoje przeciwieństwa, które się wzajemnie uzupełniają, tak my mamy dwa bieguny. Tylko życie w równowadze i swobodnym przepływie tych dwóch energii daje nam poczucie spełnienia.
Chodzi o świadomość, który aspekt w nas przeważa i dlaczego. Też często jesteśmy wychowywani w błędnym rozumieniu tych jakości.   (Więcej...) 

ZOOM 1

TRE (Tension & Trauma Releasing Exercises) to metoda, która uwalnia traumę, stres i emocje z ciała.  Jest to zestaw ćwiczeń opracowany w taki sposób, aby poprzez naturalne wibracje wytworzone przez ciało, uwolnić głębokie napięcia utrzymujące się w nim. To najbardziej pierwotny sposób na pozbycie się nagromadzonego stresu oraz przywrócenie harmonii w naszym organizmie. Metoda ta jest zgodna z naturą, co oznacza, że ciało pracuje w takim tempie, na jakie jest gotowe. (Więcej...) 

ZOOM 2

Ajurweda to jeden z najstarszych na świecie systemów medyczno – filozoficznych. Pomimo iż powstała około 5 tysięcy lat temu nic nie straciła na aktualności. Piękno ajurwedy leży w głębokim zrozumieniu człowieka i jego natury. Ajurweda to wiedza o życiu i długowieczności.  (Więcej...)

ZOOM 3

09.45 - 11.15

Satsang to spotkanie, które ma na celu powrót do naturalnego stanu istnienia. Nie jest to ani nauka, ani umysłowy koncept. Jest dla tych, którzy są gotowi porzucić poszukiwania oraz odczuwają szczerą chęć odkrycia tego, co w nich jest wieczne oraz wolne. Podczas spotkania nie będę prezentować żadnej uduchowionej wiedzy, ponieważ ona też jest często przeszkodą do na drodze do wolności.   (Więcej...)

Transmisja na żywo na FB

Dark Eros to termin opisujący seksualność pierwszej czakry; powstaje na bazie problemów egzystencjalnych, a z braku czystej przyjemności, miłości i kontaktu. Motywy egzystencjonalne bez względu czy dotyczą siły (nadmiaru lub jej braku), złości i zemsty, poczucia winy i wstydu, lub kwestii poczucia własnej wartości i mocy zabarwiają energię seksualną w ciemne odcienie.  Dzieje się tak, gdyż kwestie te są zwykle nieświadome, może nawet obsesyjne i posiadają energię, która grozi zerwaniem się spod świadomej kontroli.   (Więcej...)

ZOOM 1 - warsztat po angielsku z tłumaczeniem 

Z radością zapraszam Cię do tego, żeby poznać zupełnie inny sposób patrzenia na tę rzeczywistość, na nasze życie, na wszystko, co nas otacza i na to, co się nam przytrafia.
Jest to zaproszenie dla tych, którzy są ciekawi i głodni więcej i chcą poznać rządzące nami mechanizmy i schematy oraz łatwe sposoby ich zmieniania po to, żeby wyjść ponad nie! Jest to zatem zaproszenie dla tych, którzy wiedzą, że coś więcej jest możliwe i że można żyć, funkcjonować, tworzyć i być inaczej, tylko nie zawsze umieją znaleźć do tego drogę.  (Więcej...) 

ZOOM 2

Poprowadze dla Was warsztat, mający na celu ruszenie zastanej energii. Krok po kroku porozmawiamy, jak wprowadzając niewielkie zmiany, mozecie całkowicie zmienic swoj sposob patrzenia na swiat, na relacje z innymi, ale przede wszystkim na związek z sama soba. Zapraszam Was do wspólnej rozmowy.

ZOOM 3

Zapraszam Cię w podróż po mapie swojego ciała. Odkrywania intymnych tajemnic, głębokich pragnień i dzikich instynktów. Zaszalejmy w domowej przestrzeni zasilając swoją codzienność potencjalnością nieświadomości. Nurkujemy w nieznane. Wypacamy modlitwy.  (Więcej...)

Transmisja na żywo na FB

Are you ready to meet your darkest demons? Before you embrace freedom you need to discover the chains of your personality. Learn about your operating system and relating patterns and tread the path of transformation & integration. Here you will receive different mirrors about who you are through vulnerability instead of control. This is the path to reclaim your true essence of Freedom.  

ZOOM 1 - warsztat po angielsku z tłumaczeniem

14.15 - 15.45

NIC W TWOIM ŻYCIU NIE DZIEJE SIĘ BEZ UDZIAŁU CIAŁA.
Jeśli w swoim ciele zauważasz napięcia, niepokój, strach, lęki a może nawet panikę, to takie stany mogą prowadzić do drażliwości, nieadekwatnej złości, gniewu i agresji w relacjach ze sobą i innymi.  (Więcej...) 

ZOOM 2

Zapraszam Was na krąg z Kartami Głębokiego Poznania do którego zaproszony jest każdy uczestnik i uczestniczka festiwalu Serpiente. Na początku wprowadzimy się w stan medytacji, by uziemić ciało i połączyć się ze swoim wnętrzem. Następnie opowiem Wam o Kartach Głębokiego poznania, które wspomogą nas podczas procesu.  (Więcej...)

ZOOM 3

To podróż w głąb siebie, do bliskości i intymności z najważniejszą osobą dla Ciebie na tym świecie: samym sobą. Uzdrawiają, koją, transformują. Śpiewane na głos na żywo sprowadzają do głębokiej obecności. Esencji JESTEM. I do celebracji życia. Mieszam różne tradycje, z różnych kultur, których miałam okazję doświadczać, czerpać wiedzę i nauki.  (Więcej...)

Transmisja na żywo na FB

Zapraszam do spotkania, podczas którego poddamy refleksji stereotypy męskości i wynikające z nich wewnętrzne konflikty. Uświadomimy sobie, jak TO wpływa na nasze role życiowe i relacje z innymi mężczyznami, kobietami, rodziną. Poszukamy możliwości zmiany, by pożegnać TO co “nie jest moje” i przyjąć TO co “jest częścią mnie, będziemy współtworzyć rozwojową przestrzeń w męskim kręgu.  (Więcej...)

ZOOM 1

Podczas warsztatu bedziemy szukac odpowiedzi na pytania: Co to jest Terapia Tańcem, Choreoterapia, Psychoterapia Tańcem? Jakie jest jej zridla Dla kogo i po co? Jak przebiegaja zajecia Terapii Tancem? Zajecia beda mialy charakter praktyczny, doswiadczalny z elementami edukacyjnymi. Zajecia on line sa specyficzne – prosze zadbac o przestrzen – intymne miejsce, gdzie bedzie mozliwosc wykonywania ruchów.

ZOOM 2

W mojej autorskiej technice wykorzystuję częstotliwości dźwięków, bazując na ich fizycznych właściwościach i wpływie na ludzkie ciało. Łączę tradycyjne techniki pracy z ciałem, czyli muzykoterapię, z nowoczesnym podejściem: coachingiem i pracą z przekonaniami. Podczas seansu doświadczysz resetu ciała, umysłu i ducha.  (Więcej...) 

ZOOM 3

5 lat temu wydawało mi się, że moje życie nareszcie wyszło na prostą. I nic mnie już nie trzyma. Rozpoczęłam pracę, która od wielu lat rodziła się we mnie, rozstałam się z mężem po wieloletnim związku, który się dopełnił. Miałam wizję spełnienia, stanięcia na własnych nogach. I właśnie wtedy zachorowałam na raka piersi… Wszystko to mogło runąć. Tymczasem moja podróż wewnętrzna tylko nabrała tempa.  (Więcej...)

Transmisja na żywo na FB

Zapraszam do zintegrowania tego, co zadziało się przez ostatnie 2 dni w Twoim ciele, sercu, umyśle i duszy. Poprzez medytację i wizualizację przejdziemy wspólnie jeszcze raz tę drogę, po czym połączymy się w ruchu i w słowie. Sprawdzisz, co zabierasz ze sobą w dalszą podróż, a co zostawiasz w przestrzeni festiwalu. Będzie również czas na podzielenie się swoimi odczuciami w kręgu.

ZOOM 1

Spotkanie ‘Obudzić Smoki’ wesprze Ciebie w tym ważnym czasie przemian na Ziemi. Będzie o budzeniu się świadomości i głęboko o wielowymiarowości naszego istnienia. Doświadczymy również szamańskiego procesu transformacji oraz medytacji integrującej. Wszystko zaczyna się od środka i tam będziemy spoglądać.  (Więcej...)

ZOOM 2

Żyjemy w niezwykłych czasach i właśnie weszliśmy w Erę Wodnika. To czas, aby stanąć w pełni w swojej Mocy i Prawdzie!  Czas, aby aktywować cały swój potencjał i odkryć swoją Ścieżkę Powołania, którą Indianie nazywają też Ścieżką Serca. To czas, aby przejawiać swoje ŚWIATŁO i robić to, co kochasz!  (Więcej...)

ZOOM 3

Kąpiel w dźwiękach mis terapeutycznych, mis kryształowych, gongów, dzwonków Koshi i Zaphir, Tingszy, Sansuli. Wibracje dźwięków mis i gongów wchodzą w intensywny rezonans z naszym ciałem i umysłem. Regenerują strukturę komórkową naszego ciała, układ nerwowy, psychikę. Wspomagają procesy rozwoju emocjonalnego, rekonwalescencji i rehabilitacji.  (Więcej...)

Transmisja na żywo na FB

19.30 - 20.00

CEREMONIA ZAKOŃCZENIA 

FESTIWALU