Ritual Trance Dance,

połączony z rytuałem “Puja”

“Puja” – tantryczny rytuał otwarcia się na Miłość

Podczas tego rytuału zostaniecie poprowadzeni przez serię prostych otwierających serce i ciało ćwiczeń. Zapraszamy do pobycia w przestrzeni serca ze sobą i z innymi, do zatrzymania się na chwilkę i poczucia, czego potrzebuje moje serce, na co jestem gotowy/a, na co mogę i chcę się otworzyć. Pamiętaj, nic nie musisz, wszystko zależy tu od Ciebie. Będziemy odkrywać i rozwijać intymność i bycie razem we wspólnocie, tak, aby poczuć miłość na różnych jej poziomach. Tak, aby kochać siebie, tworzyć harmonijne, szczęśliwe relacje i aby nasze życie stało się nieustannym doświadczaniem miłości i radości. 

Ritual Trance Dance

To unikalne połączenie praktyki ruchu, uzdrawiających dźwięków, pierwotnych rytmów, transformujących technik oddechowych oraz innowacyjnego użycia opaski na oczy. Wszystkie te elementy tworzą stan “transowy”, który wspiera duchowe przebudzenie, jasność umysłu, siły witalne oraz wspaniałe samopoczucie emocjonalne i fizyczne. 

Zamknij oczy.

Weź głęboki oddech.

Wyrusz w piękną, taneczną podróż do swojego wnętrza.

Ritual Trance Dance to coś więcej niż myślisz. To ruch Ciała, ale przede wszystkim spotkanie ze sobą, swoim szczęściem i smutkiem, swoją dzikością i łagodnością, swoją jasną i ciemną stroną. Rytuał składa się z 3 części: praktyki oddechu Breath of Fire, tańca w opasce na oczach oraz odpoczynku integrującego nasze przeżycia i doświadczenia.

UWAGA: część taneczna odbywa się w opasce na oczach!