WARSZTAT

niedziela 9.45- 11.15  Tension & Trauma Releasing Exercises (TRE).  (Więcej…)

Robert Marczak

Wieczny poszukiwacz. W życiu poszukuje możliwości aby było inaczej, więcej, lepiej. W spotkaniu z drugim człowiekiem poszukuje tego, co najbardziej subtelne, ledwo wyczuwalne i praktycznie niezauważalne gołym okiem. Jego sprzymierzeńcami w ich odnajdywaniu jest uważność i niezwykle wyostrzona intuicja.

W swojej pracy skupia się na holistycznej współpracy pomiędzy tym co czujemy, widzimy i słyszymy na zewnątrz i wewnątrz siebie. Wspiera ludzi w przejściu przez zmiany poprzez pracę z ciałem i umysłem, dążąc do ich kompletnej synergii. Mistrz praktyk NLP. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Jego pozytywne nastawienie, otwartość i ciekawość drugiej osoby kreują przestrzeń do rozwoju i odkrywania samego siebie. Korzysta przy tym z różnorodnych narzędzi NLP, Access Consciousness, TRE, czy praktyk transowych.

Robert jest na nieustannej ścieżce rozwoju. Jest podróżnikiem zwiedzającym wszelkie metody wspierania ludzi – od tych najstarszych po te, które dopiero niedawno pojawiły się na horyzoncie. Obecnie jest szczególnie zafascynowany metodami szamańskimi, tantrą oraz TRE.

Strona: KAILASH