Ścieżka Serca-Ścieżka Powołania.

Odkryj swoją misję!

Żyjemy w niezwykłych czasach i właśnie weszliśmy w Erę Wodnika. To czas, aby stanąć w pełni w swojej Mocy i Prawdzie!  Czas, aby aktywować cały swój potencjał i odkryć swoją Ścieżkę Powołania, którą Indianie nazywają też Ścieżką Serca.

To czas, aby przejawiać swoje ŚWIATŁO i robić to, co kochasz!
To czas, aby pozwolić swojej Duszy na prowadzenie.
Nie ma na co czekać. Moment mocy jest TERAZ!

Na Twoją Ścieżkę SERCA, składają się Twoje dary, talenty, wyjątkowe moce serca i umysłu. Ścieżka każdego z nas jest inna i każdy z nas jest Diamentem, który rozświetla sieć ludzkości. Pisałam o tym więcej w książce: „Obudź swoją kreatywność”. Wielu z nas zapomniało o swoim Świetle, nie odkryło jeszcze swoich darów, albo nie wie jak je wszystkie połączyć i od czego zacząć. 

Jeśli pragniesz wreszcie odkryć, co jest Twoim powołaniem i dowiedzieć się, co Twoja Dusza pragnie przejawić, zapraszam Cię na ten warsztat, który będzie początkiem niezwykłej podróży w głąb siebie.

Towarzyszę ludziom od 20 lat i wspieram w odkryciu tego, co jest ich powołaniem. Swoją Ścieżką Serca podążam od przeszło 20 lat, prowadzę warsztaty na całym świecie, piszę książki, śpiewam, tańczę, przejawiam swoją Duszę na wiele sposobów. Z chęcią podzielę się z Tobą tym, od czego zacząć, aby odkryć swoje Powołanie.

Na warsztat na platformie ZOOM zapraszam kobiety i mężczyzn. Spotkajmy się razem w kręgu MOCY, JEDNOŚCI, MIŁOŚCI. Będzie medytacja, taniec, głęboka podróż wewnętrzna i dużo inspiracji!…Do zobaczenia!

Dagmara Gmitrzak