Spotkanie w Kręgu w Energii Węża     dla Kobiet i Mężczyzn

Wąż jest twoim mistrzem sztuki życia. Zwracaj uwagę na znaki, które daje ci ciało.”

Co wyróżnia warsztat:

Warsztat/Krąg oraz wszystko, co tworzymy wypływa z Połączenia Dusz, z energii dwóch osób. Czerpiąc inspirację z wielu ścieżek i łącząc różne formy działań wypracowałyśmy autorskie metody doświadczania siebie i rozwijania świadomości. Wierzymy, że w każdym z nas znajdują się wszystkie odpowiedzi i droga do samouzdrowienia. Pracujemy w Tu i Teraz. W tym, co robimy prowadzi nas nieustannie ciekawość i zaufanie do procesów, które uruchamiają się podczas warsztatów.

Opis:

Spotkanie w Kręgu łączące energie żeńską i męską – połączenie się w Przestrzeni Serca kobiet i mężczyzn w równej energii. Początek roku to czas zamknięcia Starego i otworzenia się na Nowe. Wymiana energetyczna, podzielenie się skrawkami Duszy w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa. Możliwość wybaczenia, wyrażenia wdzięczności oraz czytelna komunikacja swoich potrzeb. Warsztat obejmuje osobiste intencje, ruch, działania w parach, domknięcie procesu oraz sharing.

“Przemianę, która odbywa się w cyklu życie-śmierć-odrodzenie, ilustruje zrzucanie przez Węża skóry. Pełne zrozumienie i zaakceptowanie aspektu męskiego i żeńskiego w każdej istocie powoduje ich połączenie się w jedno i w następstwie wytworzenie boskiej energii. Wszystkie istoty są równie ważne i każdą rzecz uważaną za truciznę można zjeść, strawić, wchłonąć i przemienić, jeśli tylko pozwala na to stan naszego umysłu.
Moc Węża pozwala ci osobiście doświadczyć, że jesteś uniwersalną istotą.”

Afirmacja: “Moje ciało wysyła mi klarowne informacje i sygnały. Zwracam na nie uwagę. Sam zarządzam swoją energią i wykorzystuję ją dla swojego dobra i dobra wszystkich zainteresowanych.“