Świątynia Dotyku

Podstawy masażu tantrycznego

Wyobraź sobie, że twój partner /ka zatapia się w twoich ramionach, mówiąc, że nigdy nie mia/ał lepszego seksu niż z tobą, że nie może się doczekać, kiedy cię zobaczy, by być blisko ciebie, wyobraź sobie, że jesteś w związku, który jest ekscytujący, pełnym seksu i wsparcia, że kochacie się tak długo i tak często, jak chcecie, bez względu na to, jak długo jesteście razem, ile macie lat  przeżywacie razem  głębokie wielokrotne orgazmy. Kochanie przynosi coraz więcej miłości, radości, satysfakcji i przyjemności.

Wyobraź sobie, że twój związek jest satysfakcjonujący na każdym poziomie: ciało, serce i duch, a twoje życie intymne jest głęboką, satysfakcjonującą podróżą w przyjaźni, wolności i coraz głębszej intymności. Wszystko zaczyna się od świadomości, komunikacji i dotyku. I o tym będzie ten warsztat.

Podczas tego warsztatu  poznasz podstawy sztuki dotyku tantrycznego, który zabiera  nas w  świat przyjemności i seksualnej rozkoszy. W szczególności:

  • Odkryjesz mocy Obecności i moc Energii
  • Poznasz elementy sztuki dotyku
  • Dowiesz się, jak być kreatywnym w sypialni i poza nią.
  • Odkryjesz tajemnice tego, jak mężczyzna i kobieta chcą być kochani

Zapraszamy do przyjścia w parach, w których będziecie przez większość warsztatu.  Przynieście olejek do masażu, sarong, i prześcieradło do okrycia materaca.