Uwolnij się od zastoju!

czyli odżywianie, zioła i filozofia 5 duchów wg klasycznej medycyny chińskiej.

Jeśli chcesz coś stworzyć musisz mieć energię, zasób i kreację!
Jeśli chcesz poruszyć swój zastój, musisz kierować się w stronę radości!

Spotkanie przeznaczone jest dla każdego kto chce rozwiązać zagadkę swojego zastoju i pójść na przód, a przy okazji zadbać o swoje zdrowie i bliskich.

Zastój może przejawiać się na poziomie fizycznym, energetycznym/emocjonalnym, życiowym lub nawet duchowym. Spowodowany jest różnymi czynnikami, które warto rozpoznać. Korzystając z techniki opartej na filozofii 5 przemian, 5 żywiołów i 5 duchów możemy w łatwy sposób odkryć na jakim etapie utknęliśmy. Gdy uda się już rozpoznać stan i skorzystać z pchającego nas na przód naturalnego prawa w cyklu odżywczym łatwiej będzie wybrać drogę idącą ku uzdrowieniu, a także odkryć które żywioły utrudniają nam proces. Jeśli do tego dołożymy jeszcze wsparcie dietą, ziołami oraz innymi praktykami medycyny naturalnej odzyskamy siłę i radość życia.

W trakcie spotkania poznamy metody autodiagnozy, omówimy najczęściej występujące choroby i dolegliwości na tle zastoju, a także tajniki diety poruszającej i energetycznej, zastosowanie ziół oraz działanie mdz. in. technik takich jak gua sha, aromaterapia, masaż. Każdy w praktyczny sposób będzie mógł wykorzystać wiedzę w swoim życiu oraz pomóc bliskim.

Warsztat przygotowany został na bazie klasycznej medycyny chińskiej, medycyny naturalnej w tym ajurwedy oraz medycyny ameryki południowej, a także doświadczenia prowadzącej.

Jest to warsztat połączony z wykładem dlatego zachęcam Cię do aktywnego udziału w spotkaniu!

Katarzyna Weronika Fizia