VEDIC ART – Droga do Siebie

“Twoje serce zna drogę. Podążaj w tym kierunku” Rumi.

Wszelkie działania, które wypływają z serca dają , wolność, radość i poczucie bezpieczeństwa… Dodają wiary i sił ,że masz odwagę iść swoją własną, indywidualną i wolną od porównań drogą . 

Zapraszam Cię na warsztat malowania intuicyjnego. Warsztat, który uświadomi Ci jak pozytywny wpływ na Twoje życie ma odnalezienie swojej wewnętrznej Mocy! Tak, by wziąć ster życia w Swoje ręce. Poczuć, że jesteś w swoim życiu w dobrym miejscu!

Czas ten da Ci zastrzyk świeżej pozytywnej energii. Przyniesie odpowiedzi i wzbogaci o umiejętność podejmowania właściwych decyzji. Decyzji z poziomu serca. Podążania za sobą , a nie naśladowania innych. Poczucia „sprawczości „ tworzenia i kreowania. Przepływu i poczucia siebie w Jedności 🙂

W trakcie malowania odkryjesz,że wszelkie blokady i ograniczenia jak :” nie potrafię , nie wiem”, mogą się zamienić w możliwości z każdym kolejnym krokiem poznawania tej metody.

Czym jest Vedic Art?

Vedic Art to metoda poszerzania swojej świadomości poprzez malowanie intuicyjne. ”Vedic Art to naturalny proces Tworzenia, niebędący ani wzorowaniem się na niczym, ani odtwarzaniem niczego. Malujemy nie to co widzimy ale to co czujemy… Kiedy dostępujemy ”pełnego otwarcia” stajemy się Jednością z Uniwersum, wchodzimy z Nim w rezonans i wszystko, co tworzymy przejawia się jako doskonałe…Rozwinęliśmy swoje umysły zapominając o rozwoju serca. A przecież brak serca to brak miłości nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla nas samych.

Przebudzenie serca daje nam wolność, radość, poczucie bezpieczeństwa. Tylko tak możemy odnaleźć swoją własną, wolną od porównań, indywidualną drogę i nikt nie będzie nam mówił co mamy myśleć i robić, gdyż dzięki sercu wiemy, co jest dla nas najlepsze ” – Curt Kallman.

Dla kogo Warsztat Vedic Art :

– dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci, wykształcenia, umiejętności i pochodzenia,

– dla osób, które chcą doświadczyć pozytywnych zmian w swoim życiu prywatnym i zawodowym,

– dla tych co szukają inspiracji do pracy,

– jak masz poczucie zagubienia i braku motywacji,

– jak potrzebujesz nowego spojrzenia na sprawy, które Cię nurtują,

– jak chcesz lepiej zrozumieć siebie, swoje uczucia i emocje,

– i jak stawiasz na własny rozwój.

 

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA: ( pełen Stopień)

Jeden warsztat trwa od 4-5 dni – minimum 30 godzin zajęć – to jeden stopień Vedic Art. . W tym przypadku będzie to tylko vedic Art w “pigułce”.

Większości z nas wystarcza realizacja pierwszego stopnia który może być naprawdę ogromnym przełomem życiowym dla uczestnika. W trakcie zajęć przekazuję wiedzę o Vedic Art zgodnie z duchem i intencją Twórcy metody – Curta Källmana. W trakcie warsztatu uczestnik poznaje 17 zasad, kroków Vedic Art. Uczestnik malują indywidualnie około 9 obrazów w różnych technikach i formacie.

Pamiętaj – nie trzeba umieć malować i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu! Podczas malowania przekraczasz własne ograniczenia, Twój umysł staje się lekki i wolny.

Zobacz jak wyglądają warsztaty Vedic Art z Justyną: Tutaj 

Vedic Art&Justyna Gruszka, kliknij: Tutaj.