WARSZTAT:

niedziela  15.15 – 16.45 – “W kierunku życia” – Koncert i medytacja ruchu Movement & Sound Medicine

Wibracja Miłości

Asia Orłowska i Alek Sabuda

„Jeśli cokolwiek na tym świecie może w krótkim czasie odmienić serce człowieka to jest to muzyka, śpiew i taniec”
Wibracje ludzkiego głosu i instrumentów naturalnych i etnicznych połączone z pracą z ciałem i wyobraźnią są dla nas medycyną XXI wieku. Nasza droga to powrót do korzeni, do tradycji szamańskich z całego świata w połączeniu ze współczesnymi wynalazkami służącymi zdrowiu, rozwojowi ciała, umysłu  duszy. Powrót do naturalnej radości życia, do życia w zgodzie ze sobą i światem.

O nas: “Oboje jesteśmy po kilkunastoletnich doświadczeniach pracy w
korporacjach i dla korporacji. Głównie z doświadczeniem w rozwoju i zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz relacjami międzyludzkimi w sprzedaży. Oboje ukończyliśmy Erickson Coaching International – The Art and Science of Coaching i zajmowaliśmy się rozwojem zawodowym oraz osobistym poprzez coaching. Poszukiwaliśmy i próbowaliśmy wielu ścieżek i możliwości pracy ze sobą i wspieraniu innych w ich rozwoju umysłowym, emocjonalnym i fizycznym. Trafiliśmy na muzykoterapię oraz terapię tańcem i ruchem i dopiero połączenie coachingu z muzykoterapią oraz pracą z ciałem zaowocowało najlepszymi efektami przemian. Powstały warsztaty łączące świadomą pracę nad intencją poprzez głos, oddech, ruch, wibrację dźwięków, wyobraźnię i malowanie.

Zapraszamy na nasz autorski warsztat Energia Życia oraz nocne Ceremonie Dźwięku, Ceremonie Kakao oraz Ceremonie Rapee uwalniające umysł i ciało z napięć aby energia witalna znów mogła swobodnie przepływać w ciele. Prowadzimy także w różnych miejscach Warszawy godzinne regenerujące koncerty – Lecznicze Dźwięki Muzyki Wibracyjnej.”

www.wibracjamilosci.pl/