WYSTAWCY I PARTNERZY

Godlike for You

Godlike for You

Kakao Ceremonialne i produkty organiczne

Z pasji do natury i produktów organicznych powstał projekt Godlike for You – to także styl życia. Tutaj dowiesz się wszystkiego o produktach, które mają cudowną moc! Dlatego z przyjemnością dzielimy się z Tobą tym co najlepsze! Specjalizujemy się w Ceremonialnym kakao fair trade, pochodzącym tylko z pierwotnych i najstarszych gatunków kakaowca. Sprowadzamy je dla Was od lokalnych plemion z Kolumbii, Ekwadoru i Peru wspierając tym samym ich rozwój oraz tradycję. Ceremonią jest dla nas każdy wschód słońca i każdy uśmiech oraz każdy wspólnie wypity kubek kakao z intencją. Zapraszamy! Szymon & Katarzyna – Zespół Godlike for You!

BIOSY

BIOSY

Naturalne Mydła

Witajcie, produkujemy naturalne, ręcznie robione mydła. W naszej ofercie znajdziecie mydła w kostkach, mydła do włosów, pasty i peelingi. Produkujemy również środki czyszczące. Używamy tylko opakowań ZERO WASTE.

Zapraszamy: TUTAJ

HOLIVRSE

HOLIVRSE

Platforma Rozwojowa

WITAMY NA PLATFORMIE HOLIVERSE 😍
Jest to przestrzeń wspólnoty w tym elektronicznym świecie– holistyczny wszechświat w jednym miejscu – łączący Specjalistów, Uzdrowicieli, Ekspertów, Organizatorów wyjazdów i warsztatów ze świata szeroko pojętego rozwoju oraz osoby, które prowadzą ośrodki rozwojowe z poszukującymi odbiorcami.
Co to za Platforma i Jak powstała ❓
👉 Mówi się, że wiemy tylko to, co wiemy i nie wiemy, czego nie wiemy. Żyjemy w Wieku Informacji, gdzie dużo mniejszym wyzwaniem jest dostępność danych niż ich odnalezienie i wiarygodność.
👉 Dlatego tworzymy miejsce będące platformą wymiany dającą możliwość połączenia specjalistów z poszukującymi odbiorcami.  (Więcej…) 
SES Jewellery

SES Jewellery

Biżuteria 

Marka SES jewellery to coś więcej niż biżuteria.
Odzwierciedla ona znaczenie arabskiego słowa SES – czyli “sześć”.
To liczba i biżuteria, której znaczeniem jest równowaga, harmonia, miłość i prawda.
The Art of Lomi Lomi

The Art of Lomi Lomi

MASAŻ Lomi lomi

Aloha! Jestem Agata, a The Art of Lomi Lomi powstało specjalnie dla Ciebie z mojej ogromnej potrzeby Serca.
Z pasją, uważnością i troską pomagam uwalniać to, co już stare i niepotrzebne, robiąc przestrzeń na Nowe.
W hawajskim, świątynnym masażu Lomi Lomi Nui znalazłam spokój, zaufanie, akceptację, radość, miłość, troskę, poczucie bezpieczeństwa i autentyczność. Chcę się teraz podzielić tym z Tobą.
Zapraszam na sesje do gabinetu w centrum Warszawy. Do zobaczenia ! ❤
MAKIA - Pełnia Ciała

MAKIA - Pełnia Ciała

MASAŻ

Nazywam się Marcin Siubski. Odkąd pamiętam, ruch i różne formy pracy z ciałem zajmowały dużą część mojego życia i to w tą stronę patrzyłem, poszukując odpowiedzi na pytanie, co chciałbym dawać innym. Kierunek pracy z ciałem w masażu pojawił się naturalnie, co zaowocowało ukończeniem kursu i zdobywaniem wiedzy. Moje wewnętrzne pokłady empatii i energii przekładam na pracę z ciałem drugiej osoby. Pozwalam, aby to Twoje ciało prowadziło mnie podczas masażu. Ja dbam o to, aby uwolnić wszelkie napięcia i przywrócić je do pełni. Makia – Pełnia Ciała, to miejsce, w którym Ty i Twoje ciało będziecie na pierwszym planie.
Zapraszam na masaż 💚 STRONA
🌱 Lomi Lomi Nui
🌱 Tajski klasyczny
🌱 Shiatsu
🌱 Powięziowy
🌱 Bańką Chińską

Priestess

Priestess

Karty Tarota

“Tak naprawdę to ja wcale nie wróżę.
Ja pomagam Ci lepiej zrozumieć Twoją życiową sytuację na poziomie energetycznym i duchowym oraz wskazać zagrożenia i szanse. 
Odkąd pamiętam wiedziałam i czułam więcej i dalej. Karty Tarota „mówią do mnie” już od kilkunastu lat. Rozkład kart łącze z czytaniem z „pola”, a czasem z metodą dwupunktową.
Pracuje również z kartami szamańskimi oraz kartami anielskimi. Wspieram się również wiedzą o astrologii, numerologii,  oraz kwantowej rzeczywistości.”
Breaking The Ice

Breaking The Ice

Wyjazd/ Szkolenie

WYJAZD 8-13.02.2021

Przekrocz swoje granice, wyjdź ze strefy komfortu, pokonaj strach przed nieznanym. Połącz się z samym sobą. Wejdź w nowy wymiar świadomości.

Zwiększ kontrolę nad własnym ciałem i umysłem pod okiem certyfikowanych instruktorów, którzy pomogą Ci przełamać strach, który bez wątpienia będzie Ci towarzyszył  na  samym  początku. Piotr Pudełko prowadzi warsztaty oddechowe w Polsce i w Anglii. Dzięki jego doświadczeniu, podczas 6 dniowego wyjazdu dokonasz niemożliwego.