Wytańczyć i doświadczyć siebie.

Taniec i ekspresja wizualna, jako droga do swojego wnętrza, przestrzeń do spotkania z innymi i drzwi do odpowiedzi na ważne pytania.

Co wyróżnia warsztat:

Mo możliwość doświadczenia siebie w ruchu i tańcu, poprzez świadome kierowanie własnymi emocjami i eksplorowania swojego wnętrza. Refleksja poruszająca ciało, ruch pobudzający odczucia, aby poczuć pełnię siebie, zadać pytania i usłyszeć odpowiedzi. Będąc wśród innych, ale skupionym na sobie. Chwila poświęcona swojemu wnętrzu i istocie samego siebie to najlepiej przeżyta chwila :).

Opis:

Taniec to piękna podróż, od ciebie zależy dokąd się w niej skierujesz i co odkryjesz! Podczas warsztatu będziemy doświadczać tańca i ekspresji wizualnej jako wzajemnie połączonych elementów naszej aktywności, ich połączenie ma nie tylko wzmocnić  siłę ich oddziaływania, ale przede wszystkim pomóc odnaleźć najkrótszą i najpiękniejsza drogę do swojego wnętrza – wprost przez twoje serce i emocje. Spojrzymy wstecz i w przyszłość, będziemy w teraźniejszości, aby doświadczyć połączenia, przepływu i jedności. Zadamy sobie pytania o to kim jestem, skąd przychodzę i dokąd podążam. Zabiorę ciebie w tę podróż w bezpiecznej przestrzeni, służąc obecnością, uwagą, moim doświadczeniem i wiedzą. Z pewnością odkryjesz nieznane dotąd zakamarki siebie i przywieziesz z tej wyprawy prawdziwe skarby!

Zapraszam – czekam właśnie na ciebie!

CO ZABRAĆ: wodę do picia, swobodny strój do tańca, tańczymy na boso!