WYSTAWCY

UPTOU

UPTOU

Unikatowe kolekcje ubrań sportowych

Codziennie z przyjemnością pomagamy aktywnym sportowo osobom wyróżnić się w stylowych ubraniach, a wysoka jakość wykorzystywanych przez nas dzianin jest gwarancją komfortu ich noszenia. Dzięki designerskim wzorom strojów oraz modelującym sylwetkę przeszyciom poprawimy również Twoje samopoczucie!

UpToU to nie tylko unikatowe, limitowane kolekcje – realizujemy również projekty strojów dla drużyn oraz klubów z uwzględnieniem specyfiki różnych dyscyplin sportowych, oraz nietuzinkowe zamówienia dla sportowców indywidualnych

Aleksander Mihalczuk

Aleksander Mihalczuk

Masaże

Aleksander to profesjonalny masażysta, który doskonali swoje umiejętności w zakresie takich technik m.in. jak: słowiański masaż brzucha, masaż powięziowy, techniki tajskiego masażu i refleksologii. 

Podczas Festiwalu będziesz mogła/mógł dddać się w dbałe ręce doświadczenego masażysty i pozwólić sobie na relaks i chwilkę odpoczynku od zajęć :).

Tomasz Domański

Tomasz Domański

Human Design System

Kasia Nocuń

Kasia Nocuń

Gene Keys

Zapraszam serdecznie w podróż z Gene keys – do odkrycia swoich darów. Dzięki nim oswoisz cień i odkryjesz zawarty w nim potencjał. Narzędziem w tej podróży jest Twój Indywidualny Profil hologenetyczny – osobista mapa genetycznych sekwencji, które aktywowane prowadzą do integracji różnych aspektów życia. Profil składa się z kilku obszarów powiązanych z Twoim celem, głównymi kierunkami rozwoju, tym co przyciągasz w życiu, w jakiego rodzaju relacje wchodzisz, i jak wpływa to na Twój rozwój, wybór ścieżki i poczucie pełni.   Więcej
Joanna Zawadzka

Joanna Zawadzka

Masaż Lomi Lomi

Człowiek to niezwykła istota mogąca być rozważana pod różnymi kontami: emocji, ciała fizycznego, energetycznego, umysłu… Jednak prawda jest taka, że wszystko jest wszystkim. Sfery naszego życia przenikają się i oddziaływują na naszą istotę. Zmiany energetyczne manifestują się w naszym ciele fizycznym, myślach. Negatywne myśli manifestują się w polu energetycznym czy fizycznym… Na co dzień pracuję głównie indywidualnie poprzez ciało, to co chce ono wyrazić, co jest gotowe ujawnić podczas masażu zabiegu powięziowo energetycznego rozbrajania ciała czy intuicyjnej pracy z nim połączonej z pełną obecnością oraz pytaniami otwartymi. Wszystko po to by osoby współpracujące ze mną mogły wejść głębiej w siebie i odnaleźć swoje unikalne jakości.

SES Jewellery

SES Jewellery

Biżuteria

SES jewellery to melodyjna biżuteria przynosząca harmonię, spokój i błogi relaks, na który zasługujemy. Spokojny dźwięk kuli zwany Szeptem Anioła wspiera wejście w stan relaksu, medytacji, której efektem jest większy spokój, kreatywność, lepsze radzenie sobie z problemami. Łącząc w SES kamienie i Szept Anioła tworzę biżuterię z przeświadczeniem, że:

-> Każdy z nas zasługuje na spokój swój i swojego dziecka
-> Każdy z nas zasługuje na poczucie bezpieczeństwa i bycia zaopiekowaną  
-> Każdy z nas zasługuje na głęboki relaks
-> Każdy z nas zasługuję na poczucie harmonii pomiędzy Ciałem, Umysłem i Duszą 

-> Każdy z nas ma wewnętrzną moc do transformacji i spełniania swoich marzeń

Dorota Citkowska

Dorota Citkowska

Książki rozwojowe

Doradca książki, Dorota Citkowska, twierdzi, że książki łączą ludzi na tak wielu poziomach, że śmiało można traktować je jak organizmy żywe. Podczas Festiwalu zaprasza Was na spotkanie z unikalnymi i ważnymi książkami z zakresu świadomej pracy z ciałem i rozwoju osobistego.

Dorota współpracuje z wieloma wydawcami i autorami, co stanowi ogromny potencjał na wybranie wartościowej lektury. Od 17 lat jest w branży „książkowej”. Poniekąd stworzyła sobie nowy zawód (ponoć nie wykonuje go nikt inny) i ma poczucie, że to książki prowadzą ją przez życie.

Tatiana Pałucka

Tatiana Pałucka

Fotograf

Kim jestem? Jestem ekspertem w fotografii wizerunkowej i kobiecej, coachem w podejściu ZEN-coachingu, twórcą autorskich programów pracy z wizerunkiem. Moje zdjęcia znalazły się na okładkach płyt zespołu Plazmatikon i Małgorzaty Markiewicz. Jestem autorką zdjęć w ramach wystawy “Alchemia tańca”, publikacji w magazynach Madame, Slow, Confashion i Modo Magazine.

INTYMNY PORTRET to projekt, który łączy coaching, pracę z ciałem i fotografię. Zapraszam do świata głębokiego kontaktu ze sobą poprzez: sesje coachingowo-fotograficzne dla kobiet, sesje fotograficzne dla par, sesje wizerunkowe. 

"Stań się Zmianą"

"Stań się Zmianą"

Fundacja

FUNDACJA „STAŃ SIĘ ZMIANĄ”

Czym jest „Stań się Zmianą”? Wyobraź sobie społeczeństwo zjednoczone ponad podziałami, w którym relacje między ludźmi opierają się na wzajemnym szacunku i harmonijnym współistnieniu z naturą. Wierzymy, że przekształcenie rzeczywistości w tym kierunku jest możliwe, a zmianę należy zacząć od siebie. Jeżeli podzielasz tę perspektywę, dołącz do nas i bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie!  Więcej

Ananta

Ananta

Wibracyjne esencje Incendi

Wsparcie w ewolucji świadomości – medycyna wibracyjna Adama Incendi z Republiki Południowej Afryki. W kroplach Incendi w alchemiczny i homeopatyczny sposób zakodowane są esencje uzdrawiania, transformacji i rozluźnienia. Adam jest homeopatą z wieloletnim doświadczeniem, a te autorskie krople są efektem jego własnych poszukiwań. 

Teraz wszystkie jego esencje dostępne są już w Polsce. Możecie cieszyć się jedną z nich lub doświadczyć synergicznego działania wszystkich trzech. Adam nazywa je zestawem na wsparcie w ewolucji świadomości – podnoszą poziom energii, oczyszczają umysł i ciało emocjonalne, przynoszą rozluźnienie i więcej przestrzeni na to, aby móc być prawdziwą, pełniejszą, nieograniczoną wersją siebie. 

Luminatura

Luminatura

Ceramika

Luminatura to mała pracownia z ręcznie robioną ceramiką użytkową (podstawki na kadzidła, miski, mydelniczki). Zdobienie naczyń nawiązuje do świata roślin i zwierząt. W niewielkich glinianych czarkach z przykrywką powstają świece sojowe pachnące naturalnymi olejkami eterycznymi. Naczynie po świecy można wykorzystać do celów spożywczych np. jako pojemnik na przyprawy czy cukier. Wszystkie zapachy świec dostępne są także w mini słoiczkach w stylu vintage. 
Kamila

Kamila

Fotograf

Kama, The Wildling Woman, dzika podróżniczka i fotografka – najbardziej fascynuje ją stan ‚flow’ – i uchwycanie go na zdjęciach i doświadczanie w życiu. Gra na bębnie szamańskim, śpiewa intuicyjnie i właśnie rozpoczyna nową drogę – dj’a Ecstatic Dance.

Instagram: @thewildlingwoman

Łukasz Zalewski

Łukasz Zalewski

Masaż Lomi Lomi

Lomi Lomi Makia to adoracja ciała i ducha. To wsłuchanie się w głos ich potrzeb, a następnie idealnie dopasowana odpowiedź na nie. Jest to masaż całego ciała, poza strefami intymnymi. Wykonywany jest przedramionami i nadgarstkami, przy pomocy ciepłego oleju, w atmosferze muzyki relaksacyjnej oraz odprężających woni olejków eterycznych klasy terapeutycznej. Zaspokaja bardzo ważną potrzebę dotyku, z którą przychodzimy na świat. Przez niektórych nazywany jest masażem „otulających dłoni”, a nawet masażem leczniczym.  Więcej

Murni Gaya

Murni Gaya

Biżuteria

Kolekcja biżuterii z Bali. „Jej mądrość leży w jej ciele, uczuciach i niekończącym się cyklicznym przepływie energii. Jej oddech łączy ją ze świętą przestrzenią zakorzenioną głęboko w jej łonie. Schodzi głębiej aż czystość zostaje tam przywrócona. Regularnie odnajduje siebie zanurzoną w ciszy, która jest jej wiecznym domem. Poszukuje tylko prawdy, ponieważ ona JEST prawdą w swojej esencji. Wie, że bycie głęboko autentyczną to największy dar jakim kobieta może się podzielić. Jest naturą wcieloną w skórę, kości, mięśnie i krew. Zaczyna ponownie żyć z wilkami, księżycem, słońcem, oceanem i gwiazdami …”

Joanna Kaczmarzyk

Joanna Kaczmarzyk

PHOTO | VIDEO | MONTAŻ
Asia jest freelance fotografem, videografem oraz montażystką.
 
Tworzy kontent na platformy social media, a w wolnym czasie uwielbia spędzać czas na spacerach i pogaduchach z przyjaciółmi. 
Serdecznie zapraszamy na jej stronę:
Harmonic Life

Harmonic Life

Medycyna naturalna

Harmoniclife.pl produkty medycyny naturalnej i paramedyczne.  
  • medaliony energii skalarnej generujące jony ujemne,
  • alkaliczna woda mocy,
  • antyradiatory i neutralizatory negatywnego promieniowania,
  • suplementy diety,
Technologia dla Zdrowia i świadomości istnienia!
WellB

WellB

Poduszki relaksacyjne

WellB: Twój oddech, Twoje ciało, Twój umysł.

WellB to marka poduszek relaksacyjnych, ale też projekt, którego misją jest rozpowszechnienie umiejętności odprężenia i aktywnego dążenia do dobrego samopoczucia w codziennym życiu. Projekt zadedykowany świadomemu życiu i mindfulness.

Tworzymy designerskie poduszki dla osób poszukujących chwili oddechu wśród natłoku codziennych spraw. Poduszki wraz z kartami i ilustracjami instruktażowymi umożliwiają dbanie o fizyczne i mentalne well-being poprzez medytację, relaksację oczu i wsparcie ciała podczas ćwiczeń odprężających oraz codziennych czynności: czytania, siedzenia, spania. Więcej

Ewa Ortiz

Ewa Ortiz

Konsultacje Ajurwedyjskie
Dyplomowana konsultantka ajurwedyjska m.in. studentka osobistego lekarza prezydenta Indii Partapa Chauhana. Certyfikowana muzykoterapeutka stosowanej w wielu krajach świata terapii dźwiękiem – Indepth Cellular Music Therapy. Z medycyną związana od ponad 30-u lat. 
W 1996 roku otworzyła własną działalność w zakresie usług medycznych. Prowadzi praktykę terapeutyczną, konsultacje ajurwedyjskie, indywidualne sesje dźwiękowe, uzdrawiające koncerty terapeutyczno relaksacyjne oraz wykłady i warsztaty w Polsce i zagranicą.   Wiecej

PARTNERZY